header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D3

 

Ondersteuning

Femke Mustert Aanvoerder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D6 Oudenbosch D1 12:45
HSD D1 Tempo D2 (O)
Made D2 Liberty D4 10:30
Shot D5 Breda D7
Zundert D1 Prinsenbeek D3 11:15
Zwart-Wit D7 Push D10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oudenbosch D1 11 28 9 1 1
2 Zwart-Wit D7 11 28 9 1 1
3 Made D2 11 21 7 0 4
4 Tempo D2 11 20 6 2 3
5 HSD D1 11 16 5 1 5
6 Shot D5 11 15 5 0 6
7 Zundert D1 11 15 4 3 4
8 Liberty D4 11 11 3 2 6
9 Prinsenbeek D3 11 11 3 2 6
10 Breda D7 11 10 3 1 7
11 Etten-Leur D6 11 8 2 2 7
12 Push D10 11 6 1 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt Zundertse Hockeyclub D1 11:15 uit
22 mrt MHC Liberty D4 n.n.b uit
29 mrt Oudenbosch D1 n.n.b thuis
5 apr B.H.V. Push D10 n.n.b uit
19 apr BH&BC Breda D7 n.n.b thuis
3 mei HC Etten-Leur D6 n.n.b thuis
10 mei MHC Tempo D2 n.n.b uit
17 mei MHC Made D2 n.n.b thuis
24 mei Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 n.n.b uit
7 jun SHOT D5 n.n.b thuis
14 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit D7 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zundert D1 Liberty D4 0-0
Shot D5 Push D10 3-2
Made D2 Tempo D2 (O) 0-8
Etten-Leur D6 Prinsenbeek D3 1-6
HSD D1 Breda D7 5-1
Zwart-Wit D7 Oudenbosch D1 1-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Liberty D4 Made D2 2-0
Prinsenbeek D3 Zundert D1 2-2
Push D10 Zwart-Wit D7 1-4
Breda D7 Shot D5 1-3
Tempo D2 (O) HSD D1 5-3
Oudenbosch D1 Etten-Leur D6 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit D7 Breda D7 5-0
Shot D5 Tempo D2 (O) (2-1)TEMP_RESULT
Zundert D1 Oudenbosch D1 0-3
Prinsenbeek D3 Liberty D4 3-2
HSD D1 Made D2 2-4
Etten-Leur D6 Push D10 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Breda D7 Etten-Leur D6 0-5
Oudenbosch D1 Prinsenbeek D3 9-1
Liberty D4 HSD D1 5-2
Made D2 Shot D5 4-0
Tempo D2 (O) Zwart-Wit D7 2-2
Push D10 Zundert D1 0-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Zwart-Wit D7 Made D2 0-3
Oudenbosch D1 Liberty D4 4-2
Zundert D1 Breda D7 6-0
Etten-Leur D6 Tempo D2 (O) 3-6
Prinsenbeek D3 Push D10 4-4
Shot D5 HSD D1 2-7
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Push D10 Oudenbosch D1 0-8
Made D2 Etten-Leur D6 7-1
Liberty D4 Shot D5 4-1
HSD D1 Zwart-Wit D7 3-5
Breda D7 Prinsenbeek D3 2-1
Tempo D2 (O) Zundert D1 5-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Push D10 Liberty D4 3-2
Zundert D1 Made D2 1-0
Zwart-Wit D7 Shot D5 3-1
Oudenbosch D1 Breda D7 2-2
Etten-Leur D6 HSD D1 5-7
Prinsenbeek D3 Tempo D2 (O) 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Shot D5 Etten-Leur D6 6-1
HSD D1 Zundert D1 3-1
Breda D7 Push D10 4-1
Tempo D2 (O) Oudenbosch D1 1-3
Made D2 Prinsenbeek D3 6-0
Liberty D4 Zwart-Wit D7 0-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Oudenbosch D1 Made D2 5-3
Zundert D1 Shot D5 2-1
Breda D7 Liberty D4 2-1
Prinsenbeek D3 HSD D1 1-5
Push D10 Tempo D2 (O) 1-2
Etten-Leur D6 Zwart-Wit D7 0-5
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
HSD D1 Oudenbosch D1 2-3
Etten-Leur D6 Liberty D4 2-1
Made D2 Push D10 9-0
Shot D5 Prinsenbeek D3 6-1
Tempo D2 (O) Breda D7 4-0
Zwart-Wit D7 Zundert D1 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Liberty D4 Tempo D2 (O) 1-1
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D7 1-5
Zundert D1 Etten-Leur D6 2-2
Oudenbosch D1 Shot D5 6-4
Push D10 HSD D1 4-4
Breda D7 Made D2 2-5

Agenda

Nog geen agenda punten.
Laat alles zien

Sponsoren