header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

H2

 

Ondersteuning

Floris van Rattingen Aanvoerder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H3 Prinsenbeek H2 12:30
Liberty H2 (O) Rapid H3 10:30
Push H3 Gilze-Rijen H2 (O) 10:00
Were Di H5 DDHC H2 (O) 12:45
Zwart-Wit H3 Etten-Leur H2 (O) 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push H4 9 27 9 0 0
2 Etten-Leur H2 8 19 6 1 1
3 Liberty H2 9 19 6 1 2
4 Zwart-Wit H3 8 15 4 3 1
5 Rapid H3 8 11 3 2 3
6 Breda H3 7 10 3 1 3
7 Prinsenbeek H2 8 9 2 3 3
8 Were Di H5 7 7 2 1 4
9 Push H3 8 5 1 2 5
10 Gilze-Rijen H2 8 3 1 0 7
11 DDHC H2 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov BH&BC Breda H3 12:30 uit
24 nov Were Di Tilburg H5 11:00 thuis
15 mrt HC Gilze Rijen H2 n.n.b thuis
22 mrt G.H.C. RAPID H3 n.n.b uit
5 apr HC Etten-Leur H2 n.n.b uit
19 apr ZwartWit H3 n.n.b thuis
3 mei DDHC H2 n.n.b uit
10 mei B.H.V. Push H4 n.n.b uit
17 mei MHC Liberty H2 n.n.b thuis
24 mei B.H.V. Push H3 n.n.b uit
7 jun BH&BC Breda H3 n.n.b thuis
14 jun Were Di Tilburg H5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Breda H3 Rapid H3 5-3
Were Di H5 Gilze-Rijen H2 (O) 4-3
Liberty H2 (O) Etten-Leur H2 (O) 5-3
Prinsenbeek H2 DDHC H2 (O) 4-3
Push H4 Zwart-Wit H3 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit H3 Liberty H2 (O) 7-0
Rapid H3 Were Di H5 4-3
Gilze-Rijen H2 (O) Prinsenbeek H2 0-4
DDHC H2 (O) Push H4 1-5
Etten-Leur H2 (O) Push H3 1-0
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2019
Liberty H2 (O) Push H4 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Breda H3 Etten-Leur H2 (O) 1-6
Prinsenbeek H2 Rapid H3 3-3
Push H3 Zwart-Wit H3 3-3
Gilze-Rijen H2 (O) DDHC H2 (O) 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push H4 Push H3 2-0
Rapid H3 Gilze-Rijen H2 (O) 4-2
Etten-Leur H2 (O) Were Di H5 6-0
Zwart-Wit H3 Breda H3 3-3
DDHC H2 (O) Liberty H2 (O) 2-5
WOENSDAG 2 OKTOBER 2019
Push H3 Liberty H2 (O) 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Prinsenbeek H2 Etten-Leur H2 (O) 3-3
Were Di H5 Zwart-Wit H3 3-7
Breda H3 Push H4 2-3
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Rapid H3 DDHC H2 (O) 5-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Etten-Leur H2 (O) Gilze-Rijen H2 (O) 6-1
Zwart-Wit H3 Prinsenbeek H2 5-1
Push H4 Were Di H5 2-1
Liberty H2 (O) Breda H3 3-0
DDHC H2 (O) Push H3 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Were Di H5 Liberty H2 (O) 2-2
Rapid H3 Etten-Leur H2 (O) 2-3
Gilze-Rijen H2 (O) Zwart-Wit H3 2-5
Prinsenbeek H2 Push H4 2-5
Breda H3 Push H3 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H3 Rapid H3 2-2
Liberty H2 (O) Prinsenbeek H2 4-3
Push H3 Were Di H5 0-2
Push H4 Gilze-Rijen H2 (O) 4-0
DDHC H2 (O) Breda H3 3-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Gilze-Rijen H2 (O) Liberty H2 (O) 1-3
Prinsenbeek H2 Push H3 2-2
Rapid H3 Push H4 3-4
Etten-Leur H2 (O) DDHC H2 (O) 6-2