header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

H1

 

Ondersteuning

Sonja Nederhoed Teammanager
Lilian Visser Teammanager
Eko de Mes Trainer/Coach

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dopie H1 Hoeksche Waard H1 14:45
Prinsenbeek H1 Waddinxveen H1 15:00
Souburgh H1 Gouda H1 14:45
Tempo H1 Krimpen H1 14:45
Voorne H1 Capelle H1 14:45
Ypenburg H1 Feijenoord H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Prinsenbeek H1 9 23 7 2 0
2 Hoeksche Waard H1 9 23 7 2 0
3 Voorne H1 9 19 6 1 2
4 Dopie H1 9 16 5 1 3
5 Capelle H1 9 16 5 1 3
6 Gouda H1 9 15 4 3 2
7 Tempo H1 9 11 3 2 4
8 Krimpen H1 9 11 3 2 4
9 Ypenburg H1 9 6 2 0 7
10 Feijenoord H1 9 5 1 2 6
11 Waddinxveen H1 9 4 1 1 7
12 Souburgh H1 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov HC Waddinxveen H1 15:00 thuis
24 nov Goudse MHC H1 14:45 uit
8 mrt Dopie H1 n.n.b thuis
15 mrt HC Voorne H1 n.n.b uit
22 mrt MHC Tempo H1 n.n.b thuis
29 mrt HC Ypenburg H1 14:45 uit
5 apr Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H1 n.n.b thuis
19 apr HC Feijenoord H1 n.n.b uit
10 mei M.H.C. Krimpen H1 n.n.b thuis
17 mei HC Capelle H1 14:45 uit
24 mei HC De Hoeksche Waard H1 n.n.b thuis
7 jun HC Waddinxveen H1 14:45 uit
14 jun Goudse MHC H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Voorne H1 Waddinxveen H1 7-2
Feijenoord H1 Gouda H1 4-1
Tempo H1 Hoeksche Waard H1 3-3
Ypenburg H1 Capelle H1 1-3
Dopie H1 Prinsenbeek H1 2-6
Souburgh H1 Krimpen H1 1-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Krimpen H1 Feijenoord H1 3-1
Waddinxveen H1 Tempo H1 1-3
Gouda H1 Dopie H1 2-1
Hoeksche Waard H1 Ypenburg H1 3-1
Capelle H1 Souburgh H1 3-2
Prinsenbeek H1 Voorne H1 5-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Ypenburg H1 Waddinxveen H1 10-1
Voorne H1 Dopie H1 5-2
Krimpen H1 Gouda H1 1-1
Feijenoord H1 Capelle H1 1-3
Souburgh H1 Hoeksche Waard H1 2-5
Tempo H1 Prinsenbeek H1 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Gouda H1 Voorne H1 3-3
Dopie H1 Tempo H1 6-0
Capelle H1 Krimpen H1 4-0
Prinsenbeek H1 Ypenburg H1 5-2
Waddinxveen H1 Souburgh H1 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Souburgh H1 Prinsenbeek H1 1-6
Tempo H1 Voorne H1 3-5
Krimpen H1 Hoeksche Waard H1 1-3
Capelle H1 Gouda H1 2-2
Feijenoord H1 Waddinxveen H1 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Gouda H1 Tempo H1 3-2
Hoeksche Waard H1 Capelle H1 3-1
Voorne H1 Ypenburg H1 2-1
Prinsenbeek H1 Feijenoord H1 4-3
Waddinxveen H1 Krimpen H1 2-1
Dopie H1 Souburgh H1 3-3
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Hoeksche Waard H1 Feijenoord H1 4-1
Ypenburg H1 Dopie H1 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Krimpen H1 Prinsenbeek H1 2-2
Feijenoord H1 Dopie H1 2-3
Capelle H1 Waddinxveen H1 2-1
Ypenburg H1 Tempo H1 1-3
Hoeksche Waard H1 Gouda H1 2-1
Souburgh H1 Voorne H1 3-9
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Prinsenbeek H1 Capelle H1 7-0
Voorne H1 Feijenoord H1 5-0
Waddinxveen H1 Hoeksche Waard H1 1-6
Dopie H1 Krimpen H1 4-2
Tempo H1 Souburgh H1 8-2
Gouda H1 Ypenburg H1 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Hoeksche Waard H1 Prinsenbeek H1 3-3
Waddinxveen H1 Gouda H1 2-3
Capelle H1 Dopie H1 2-3
Feijenoord H1 Tempo H1 2-2
Souburgh H1 Ypenburg H1 2-3
Krimpen H1 Voorne H1 3-1