header foto header foto header foto header foto header foto header foto

D3

 

Ondersteuning

Femke Mustert Aanvoerder
Kathalijne Taks Coach
Verzorgt eigen Training Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HSD D1 Zwart-Wit D7
Oudenbosch D1 Zwart-Wit D6
Prinsenbeek D3 Push D9
Push D10 Breda D6
Walcheren D3 Prinsenbeek D4 11:00
Zundert D1 Breda D5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Walcheren D3 11 29 9 2 0
2 Breda D5 11 27 9 0 2
3 Zwart-Wit D6 11 25 8 1 2
4 Breda D6 11 25 8 1 2
5 Push D10 11 20 6 2 3
6 Zundert D1 11 16 5 1 5
7 Zwart-Wit D7 11 14 4 2 5
8 Push D9 11 14 4 2 5
9 Prinsenbeek D4 11 8 2 2 7
10 Prinsenbeek D3 11 7 2 1 8
11 Oudenbosch D1 11 6 2 0 9
12 HSD D1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt B.H.V. Push D9 n.n.b thuis
20 mrt BH&BC Breda D6 n.n.b uit
27 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D4 n.n.b thuis
3 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b uit
10 apr BH&BC Breda D5 n.n.b thuis
24 apr Oudenbosch D1 n.n.b uit
8 mei HC Walcheren D3 n.n.b thuis
15 mei B.H.V. Push D10 n.n.b uit
22 mei Zundertse Hockeyclub D1 n.n.b uit
29 mei Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 n.n.b thuis
12 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit D7 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Breda D5 Zundert D1 4-0
Zwart-Wit D6 Oudenbosch D1 4-2
Breda D6 Push D10 2-1
Prinsenbeek D4 Walcheren D3 1-5
Push D9 Prinsenbeek D3 1-0
Zwart-Wit D7 HSD D1 9-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 2-2
HSD D1 Push D9 0-4
Prinsenbeek D3 Breda D6 1-3
Push D10 Prinsenbeek D4 2-1
Zundert D1 Zwart-Wit D7 2-1
DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2021
Oudenbosch D1 Breda D5 0-6
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Breda D6 HSD D1 9-0
Push D9 Zwart-Wit D7 5-1
Prinsenbeek D4 Prinsenbeek D3 4-0
Zwart-Wit D6 Push D10 1-6
Breda D5 Walcheren D3 1-2
Oudenbosch D1 Zundert D1 2-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HSD D1 Prinsenbeek D4 2-6
Push D10 Breda D5 0-4
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D6 0-5
Zundert D1 Push D9 4-1
Walcheren D3 Oudenbosch D1 9-0
Zwart-Wit D7 Breda D6 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Breda D6 Push D9 4-1
Zwart-Wit D6 HSD D1 9-0
Oudenbosch D1 Push D10 2-4
Breda D5 Prinsenbeek D3 5-1
Walcheren D3 Zundert D1 4-0
Prinsenbeek D4 Zwart-Wit D7 2-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Push D9 Prinsenbeek D4 4-4
Zwart-Wit D7 Zwart-Wit D6 0-4
Push D10 Walcheren D3 0-3
Zundert D1 Breda D6 0-3
Prinsenbeek D3 Oudenbosch D1 3-2
HSD D1 Breda D5 2-13
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Oudenbosch D1 HSD D1 9-0
Breda D5 Zwart-Wit D7 5-1
Zwart-Wit D6 Push D9 2-0
Prinsenbeek D4 Breda D6 2-4
Push D10 Zundert D1 3-1
Walcheren D3 Prinsenbeek D3 6-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zundert D1 Prinsenbeek D4 5-1
Breda D6 Zwart-Wit D6 2-1
Push D9 Breda D5 3-8
Zwart-Wit D7 Oudenbosch D1 5-2
HSD D1 Walcheren D3 1-5
Prinsenbeek D3 Push D10 1-7
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Oudenbosch D1 Push D9 0-4
Walcheren D3 Zwart-Wit D7 8-0
Push D10 HSD D1 5-0
Prinsenbeek D3 Zundert D1 0-0
Zwart-Wit D6 Prinsenbeek D4 4-0
Breda D5 Breda D6 4-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Breda D6 Oudenbosch D1 9-1
Push D9 Walcheren D3 0-6
Zwart-Wit D7 Push D10 1-1
HSD D1 Prinsenbeek D3 0-1
Zwart-Wit D6 Zundert D1 7-0
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
Breda D5 Prinsenbeek D4 8-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Breda D5 Zwart-Wit D6 1-4
Push D10 Push D9 1-1
Walcheren D3 Breda D6 1-1
Oudenbosch D1 Prinsenbeek D4 3-2
Zundert D1 HSD D1 9-0
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D7 0-7