header foto header foto header foto header foto header foto

D2

 

Ondersteuning

Sophie Reveil Aanvoerder
Carmen Haazen Coach
Verzorgt eigen Training Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda D3 Liberty D2-O 13:00
Goirle D3 Push D6 12:15
Pelikaan D2-O Tilburg D5 11:00
Tilburg D6 Prinsenbeek D2-O 11:30
Warande D3 Push D5 12:30
Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Etten-Leur D4 5 15 5 0 0
2 Warande D3 6 11 3 2 1
3 Pelikaan D2 5 11 3 2 0
4 Breda D3 5 10 3 1 1
5 Goirle D3 6 9 4 0 2
6 Liberty D2 4 8 2 2 0
7 Tilburg D5 5 6 1 3 1
8 Push D6 6 4 1 1 4
9 Prinsenbeek D2 4 3 1 0 3
10 Push D5 6 3 1 0 5
11 Zwart-Wit D4 5 2 0 2 3
12 Tilburg D6 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 okt HC Tilburg D6 11:30 uit
24 okt MHC Liberty D2-O 12:00 thuis - Allcamps veld A
31 okt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4 n.n.b thuis
7 nov HC Tilburg D5 10:30 uit
14 nov HC Etten-Leur D4 n.n.b thuis
21 nov R.M.H.C. de Pelikaan D2 n.n.b thuis
28 nov B.H.V. Push D6 n.n.b uit
13 mrt MHC Liberty D2 n.n.b uit
20 mrt B.H.V. Push D5 n.n.b thuis
27 mrt MHC De Warande D3 n.n.b uit
3 apr BH&BC Breda D3 n.n.b thuis
10 apr M.H.C. Goirle D3 n.n.b uit
24 apr HC Tilburg D6 n.n.b thuis
8 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4 n.n.b uit
15 mei HC Tilburg D5 n.n.b thuis
22 mei HC Etten-Leur D4 n.n.b uit
29 mei R.M.H.C. de Pelikaan D2 n.n.b uit
12 jun B.H.V. Push D6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur D4 Push D5 5-0
Push D6 Pelikaan D2-O 1-1
Zwart-Wit D4 Breda D3 0-4
Tilburg D5 Warande D3 3-3
Tilburg D6 Goirle D3 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Liberty D2-O Push D6 3-2
Breda D3 Tilburg D5 2-2
Push D5 Prinsenbeek D2-O 3-2
Warande D3 Etten-Leur D4 1-4
Pelikaan D2-O Tilburg D6 3-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Push D6 Push D5 3-2
Prinsenbeek D2-O Warande D3 1-4
Etten-Leur D4 Breda D3 3-0
Tilburg D5 Goirle D3 2-3
Zwart-Wit D4 Tilburg D6 2-2
Liberty D2-O Pelikaan D2-O 2-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Warande D3 Push D6 3-0
Goirle D3 Etten-Leur D4 0-2
Pelikaan D2-O Zwart-Wit D4 2-1
Tilburg D6 Tilburg D5 0-6
Push D5 Liberty D2-O 0-2
Breda D3 Prinsenbeek D2-O 4-1
DONDERDAG 7 OKTOBER 2021
Goirle D3 Zwart-Wit D4 1-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Push D6 Breda D3 1-2
Prinsenbeek D2-O Goirle D3 2-1
Etten-Leur D4 Tilburg D6 4-0
Push D5 Pelikaan D2-O 0-2
Liberty D2-O Warande D3 3-3
Tilburg D5 Zwart-Wit D4 1-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Warande D3 Push D5 2-0
Goirle D3 Push D6 4-2
Breda D3 Liberty D2-O 5-1
Pelikaan D2-O Tilburg D5 2-4
Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 0-1