header foto header foto header foto header foto header foto header foto

D30-1

 

Ondersteuning

Tessa Niggebrugge-van Gool Aanvoerder
Tanja Vleugels Aanvoerder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Tempo D30-2 Were Di D30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Liberty D30-1 11 25 8 1 2
2 Were Di D30-2 11 25 8 1 2
3 Rapid D30-1 11 24 8 0 3
4 Push D30-1 11 20 6 2 3
5 Tempo D30-2 10 19 6 1 3
6 Etten-Leur D30-1 11 19 6 1 4
7 Push D30-2 11 17 5 2 4
8 Were Di D30-1 10 14 4 2 4
9 Tempo D30-1 11 13 4 1 6
10 Den Bosch D30-2 11 8 2 2 7
11 Prinsenbeek D30-1 11 4 1 1 9
12 Breda D30-3 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D30-2 n.n.b uit
12 mrt B.H.V. Push D30-2 n.n.b thuis
19 mrt HC Etten-Leur D30-1 n.n.b thuis
26 mrt MHC Liberty D30-1 n.n.b uit
2 apr Were Di Tilburg D30-1 n.n.b thuis
16 apr MHC Tempo D30-1 n.n.b uit
23 apr B.H.V. Push D30-1 n.n.b thuis
14 mei MHC Tempo D30-2 n.n.b uit
21 mei Were Di Tilburg D30-2 n.n.b thuis
4 jun G.H.C. RAPID D30-1 n.n.b uit
11 jun BH&BC Breda D30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Were Di D30-1 Were Di D30-2 (0-4)final
Etten-Leur D30-1 Breda D30-3 (6-1)scheduled
Push D30-1 Push D30-2 (0-0)final
Liberty D30-1 Rapid D30-1 (5-0)final
Tempo D30-1 Tempo D30-2 (2-2)final
Prinsenbeek D30-1 Den Bosch D30-2 (0-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Tempo D30-2 Push D30-1 (0-2)final
Rapid D30-1 Were Di D30-1 (2-1)final
Push D30-2 Prinsenbeek D30-1 (4-0)final
Breda D30-3 Liberty D30-1 (0-8)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Were Di D30-1 Breda D30-3 (2-0)scheduled
Tempo D30-1 Rapid D30-1 (1-2)final
Push D30-1 Were Di D30-2 (2-0)final
Tempo D30-2 Push D30-2 (4-2)final
Liberty D30-1 Den Bosch D30-2 (5-0)final
Etten-Leur D30-1 Prinsenbeek D30-1 (3-0)scheduled
DINSDAG 27 SEPTEMBER 2022
Den Bosch D30-2 Etten-Leur D30-1 (0-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Were Di D30-2 Tempo D30-2 (3-0)final
Prinsenbeek D30-1 Liberty D30-1 (0-8)final
Rapid D30-1 Push D30-1 (2-1)final
Push D30-2 Etten-Leur D30-1 (0-2)final
Den Bosch D30-2 Were Di D30-1 (1-1)final
Breda D30-3 Tempo D30-1 (0-11)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Were Di D30-2 Push D30-2 (4-2)scheduled
Tempo D30-1 Den Bosch D30-2 (1-0)final
Were Di D30-1 Prinsenbeek D30-1 (4-0)final
Liberty D30-1 Etten-Leur D30-1 (0-1)final
Tempo D30-2 Rapid D30-1 (3-2)scheduled
Push D30-1 Breda D30-3 (4-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Etten-Leur D30-1 Were Di D30-1 (1-1)final
Rapid D30-1 Were Di D30-2 (0-1)final
Den Bosch D30-2 Push D30-1 (1-2)final
Prinsenbeek D30-1 Tempo D30-1 (0-5)final
Push D30-2 Liberty D30-1 (0-0)final
DINSDAG 18 OKTOBER 2022
Breda D30-3 Tempo D30-2 (0-6)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Were Di D30-2 Tempo D30-1 (4-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Rapid D30-1 Push D30-2 (2-0)final
Push D30-1 Prinsenbeek D30-1 (1-1)final
Tempo D30-2 Den Bosch D30-2 (4-0)scheduled
Were Di D30-1 Liberty D30-1 (4-3)final
Were Di D30-2 Breda D30-3 (5-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Etten-Leur D30-1 Push D30-1 (1-3)final
Push D30-2 Were Di D30-1 (4-0)scheduled
Liberty D30-1 Tempo D30-1 (8-1)final
Prinsenbeek D30-1 Tempo D30-2 (0-2)scheduled
Den Bosch D30-2 Were Di D30-2 (1-1)final
Breda D30-3 Rapid D30-1 (1-11)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Were Di D30-2 Prinsenbeek D30-1 (5-1)scheduled
Tempo D30-2 Etten-Leur D30-1 (4-0)scheduled
Rapid D30-1 Den Bosch D30-2 (5-0)final
Tempo D30-1 Were Di D30-1 (3-0)final
Push D30-1 Liberty D30-1 (0-2)final
Breda D30-3 Push D30-2 (0-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Den Bosch D30-2 Breda D30-3 (3-1)scheduled
Prinsenbeek D30-1 Rapid D30-1 (0-3)scheduled
Etten-Leur D30-1 Were Di D30-2 (1-3)final
Were Di D30-1 Push D30-1 (1-0)final
Liberty D30-1 Tempo D30-2 (3-1)scheduled
Tempo D30-1 Push D30-2 (0-2)scheduled
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Tempo D30-1 Etten-Leur D30-1 (0-5)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Were Di D30-2 Liberty D30-1 (1-4)final
Rapid D30-1 Etten-Leur D30-1 (1-0)final
Push D30-2 Den Bosch D30-2 (4-3)final
Push D30-1 Tempo D30-1 (3-0)final
Breda D30-3 Prinsenbeek D30-1 (0-1)scheduled