header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D3

 

Ondersteuning

Irene Vendel Coach

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goes D1 22 66 22 0 0
2 Pelikaan D3 22 53 17 2 3
3 Made D2 22 43 14 1 7
4 Walcheren D2 22 43 13 4 5
5 Zundert D1 22 40 13 1 8
6 Oudenbosch D1 22 31 9 4 9
7 Tempo D2 21 29 10 2 9
8 HSD D1 22 23 7 2 13
9 Zwart-Wit D8 22 16 4 4 14
10 Etten-Leur D7 22 15 4 3 15
11 Warande D4 22 14 4 2 16
12 Prinsenbeek D3 21 3 0 3 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Tempo D2 Prinsenbeek D3 6-0
Zundert D1 Oudenbosch D1 1-0
Made D2 Walcheren D2 (O) 2-4
Etten-Leur D7 HSD D1 4-2
Zwart-Wit D8 Pelikaan D3 1-7
Warande D4 Goes D1 0-13
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Pelikaan D3 Etten-Leur D7 10-0
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D8 1-6
Goes D1 Tempo D2 9-0
Oudenbosch D1 Warande D4 11-2
Walcheren D2 (O) Zundert D1 4-0
HSD D1 Made D2 4-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Walcheren D2 (O) Oudenbosch D1 6-0
Tempo D2 Warande D4 1-0
Etten-Leur D7 Prinsenbeek D3 4-0
Zwart-Wit D8 Goes D1 2-4
Zundert D1 HSD D1 7-1
Made D2 Pelikaan D3 0-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Warande D4 Zwart-Wit D8 1-3
Oudenbosch D1 Tempo D2 0-1
HSD D1 Walcheren D2 (O) 0-6
Pelikaan D3 Zundert D1 2-0
Prinsenbeek D3 Made D2 1-2
Goes D1 Etten-Leur D7 10-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Made D2 Goes D1 2-4
Zwart-Wit D8 Tempo D2 1-3
Zundert D1 Prinsenbeek D3 5-0
Walcheren D2 (O) Pelikaan D3 1-1
Etten-Leur D7 Warande D4 1-2
HSD D1 Oudenbosch D1 3-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Goes D1 Zundert D1 3-2
Prinsenbeek D3 Walcheren D2 (O) 0-7
Tempo D2 Etten-Leur D7 3-2
Warande D4 Made D2 1-4
Pelikaan D3 HSD D1 11-0
Oudenbosch D1 Zwart-Wit D8 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Zundert D1 Warande D4 6-0
Pelikaan D3 Oudenbosch D1 6-0
HSD D1 Prinsenbeek D3 5-1
Walcheren D2 (O) Goes D1 4-5
Made D2 Tempo D2 2-1
Etten-Leur D7 Zwart-Wit D8 3-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Tempo D2 Zundert D1 2-3
Zwart-Wit D8 Made D2 3-4
Oudenbosch D1 Etten-Leur D7 3-3
Goes D1 HSD D1 9-0
Prinsenbeek D3 Pelikaan D3 0-8
Warande D4 Walcheren D2 (O) 1-6
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Made D2 Etten-Leur D7 5-0
Zundert D1 Zwart-Wit D8 4-2
Walcheren D2 (O) Tempo D2 1-1
Pelikaan D3 Goes D1 4-5
Prinsenbeek D3 Oudenbosch D1 1-4
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Made D2 Oudenbosch D1 2-1
Etten-Leur D7 Zundert D1 0-6
Zwart-Wit D8 Walcheren D2 (O) 1-4
Tempo D2 HSD D1 2-0
Warande D4 Pelikaan D3 0-8
Goes D1 Prinsenbeek D3 10-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Pelikaan D3 Tempo D2 9-0
Oudenbosch D1 Goes D1 3-6
Prinsenbeek D3 Warande D4 1-1
Zundert D1 Made D2 1-2
HSD D1 Zwart-Wit D8 4-4
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Walcheren D2 (O) Etten-Leur D7 7-2
HSD D1 Warande D4 10-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Made D2 HSD D1 3-3
Zundert D1 Walcheren D2 (O) 1-1
Etten-Leur D7 Pelikaan D3 0-11
Warande D4 Oudenbosch D1 1-2
Tempo D2 Goes D1 1-10
Zwart-Wit D8 Prinsenbeek D3 5-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Warande D4 Tempo D2 1-2
Pelikaan D3 Made D2 4-1
Prinsenbeek D3 Etten-Leur D7 2-2
Goes D1 Zwart-Wit D8 5-0
HSD D1 Zundert D1 1-5
Oudenbosch D1 Walcheren D2 (O) 4-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Zwart-Wit D8 Warande D4 1-3
Zundert D1 Pelikaan D3 1-3
Made D2 Prinsenbeek D3 3-0
Etten-Leur D7 Goes D1 0-6
Tempo D2 Oudenbosch D1 2-3
Walcheren D2 (O) HSD D1 3-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Pelikaan D3 Walcheren D2 (O) 2-0
Prinsenbeek D3 Zundert D1 0-9
Oudenbosch D1 HSD D1 9-5
Tempo D2 Zwart-Wit D8 2-2
Warande D4 Etten-Leur D7 3-2
Goes D1 Made D2 6-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Walcheren D2 (O) Prinsenbeek D3 5-0
HSD D1 Pelikaan D3 0-3
Zwart-Wit D8 Oudenbosch D1 4-5
Etten-Leur D7 Tempo D2 0-4
Made D2 Warande D4 5-2
Zundert D1 Goes D1 0-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Zwart-Wit D8 Etten-Leur D7 0-0
Warande D4 Zundert D1 0-2
Goes D1 Walcheren D2 (O) 5-1
Prinsenbeek D3 HSD D1 1-3
Oudenbosch D1 Pelikaan D3 2-2
Tempo D2 Made D2 3-0
ZONDAG 12 MEI 2019
Made D2 Zwart-Wit D8 7-0
Pelikaan D3 Prinsenbeek D3 9-0
HSD D1 Goes D1 1-13
Walcheren D2 (O) Warande D4 6-2
Etten-Leur D7 Oudenbosch D1 0-9
Zundert D1 Tempo D2 2-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Oudenbosch D1 Prinsenbeek D3 8-1
Zwart-Wit D8 Zundert D1 1-6
Goes D1 Pelikaan D3 3-2
Tempo D2 Walcheren D2 (O) 1-6
Warande D4 HSD D1 3-1
Etten-Leur D7 Made D2 2-4
ZONDAG 26 MEI 2019
Zundert D1 Etten-Leur D7 5-1
Prinsenbeek D3 Goes D1 1-6
Oudenbosch D1 Made D2 2-4
HSD D1 Tempo D2 7-3
Pelikaan D3 Warande D4 7-3
ZONDAG 2 JUNI 2019
Etten-Leur D7 Walcheren D2 (O) 4-2
Zwart-Wit D8 HSD D1 2-1
Tempo D2 Pelikaan D3 2-0
Warande D4 Prinsenbeek D3 1-1
Goes D1 Oudenbosch D1 3-1
Made D2 Zundert D1 3-0
DINSDAG 4 JUNI 2019
Walcheren D2 (O) Zwart-Wit D8 3-0
ZONDAG 16 JUNI 2019
Pelikaan D3 Zwart-Wit D8 18-1
HSD D1 Etten-Leur D7 12-0
Walcheren D2 (O) Made D2 1-3
Oudenbosch D1 Zundert D1 2-1
Goes D1 Warande D4 10-1