header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D1

 

Ondersteuning

Amber van Son Aanvoerder
Paula Bruijnzeels Coach
Eko de Mes Trainer
Floortje Bos Teammanager

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan D1 22 61 20 1 1
2 Dopie D1 22 52 17 1 4
3 Ommoord D1 22 43 14 1 7
4 Rapide D1 22 41 13 2 7
5 Pijnacker D1 22 40 12 4 6
6 Spijkenisse D1 22 38 11 5 6
7 HDS D1 22 31 9 4 9
8 Voorne D1 22 25 8 1 13
9 Bleiswijk D1 22 21 6 3 13
10 Hoeksche Waard D1 22 19 6 1 15
11 Scoop Delft D1 22 13 4 1 17
12 Prinsenbeek D1 22 0 0 0 22

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld A - Waterveld -
27 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld A - Waterveld -
13 aug !Reservering n.n.b thuis - Veld A - Waterveld -
15 aug !Reservering n.n.b thuis - Veld A - Waterveld -
18 aug !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - Veld A - Waterveld -
25 aug !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - Veld A - Waterveld -
1 sep !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - Veld A - Waterveld -

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Dopie D1 Bleiswijk D1 6-0
Pelikaan D1 Hoeksche Waard D1 8-0
Pijnacker D1 Voorne D1 0-2
Rapide D1 Scoop Delft D1 5-0
HDS D1 Ommoord D1 0-2
Spijkenisse D1 Prinsenbeek D1 8-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Bleiswijk D1 HDS D1 1-1
Scoop Delft D1 Dopie D1 0-4
Voorne D1 Rapide D1 0-2
Hoeksche Waard D1 Pijnacker D1 3-4
Prinsenbeek D1 Pelikaan D1 2-11
Ommoord D1 Spijkenisse D1 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Scoop Delft D1 Bleiswijk D1 3-4
Spijkenisse D1 HDS D1 1-1
Pelikaan D1 Ommoord D1 1-0
Pijnacker D1 Prinsenbeek D1 3-0
Dopie D1 Voorne D1 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ommoord D1 Pijnacker D1 3-1
Prinsenbeek D1 Rapide D1 3-5
Bleiswijk D1 Spijkenisse D1 2-7
Voorne D1 Scoop Delft D1 1-0
Hoeksche Waard D1 Dopie D1 0-8
HDS D1 Pelikaan D1 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Dopie D1 Prinsenbeek D1 6-0
Pijnacker D1 HDS D1 1-0
Pelikaan D1 Spijkenisse D1 4-0
Voorne D1 Bleiswijk D1 4-2
Scoop Delft D1 Hoeksche Waard D1 4-2
Rapide D1 Ommoord D1 1-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
HDS D1 Rapide D1 1-0
Ommoord D1 Dopie D1 1-2
Prinsenbeek D1 Scoop Delft D1 1-5
Hoeksche Waard D1 Voorne D1 3-2
Bleiswijk D1 Pelikaan D1 0-4
Spijkenisse D1 Pijnacker D1 0-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Rapide D1 Hoeksche Waard D1 6-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Dopie D1 HDS D1 3-2
Pijnacker D1 Pelikaan D1 1-1
Scoop Delft D1 Ommoord D1 0-3
Voorne D1 Prinsenbeek D1 4-1
Hoeksche Waard D1 Bleiswijk D1 3-2
Rapide D1 Spijkenisse D1 5-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Bleiswijk D1 Pijnacker D1 3-3
Prinsenbeek D1 Hoeksche Waard D1 0-5
Ommoord D1 Voorne D1 2-1
HDS D1 Scoop Delft D1 0-0
Pelikaan D1 Rapide D1 0-1
Spijkenisse D1 Dopie D1 1-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Scoop Delft D1 Spijkenisse D1 1-5
Voorne D1 HDS D1 1-2
Hoeksche Waard D1 Ommoord D1 2-1
Prinsenbeek D1 Bleiswijk D1 1-8
Rapide D1 Pijnacker D1 0-0
Dopie D1 Pelikaan D1 1-5
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Pijnacker D1 Dopie D1 3-1
Pelikaan D1 Scoop Delft D1 4-0
Spijkenisse D1 Voorne D1 3-1
HDS D1 Hoeksche Waard D1 2-1
Ommoord D1 Prinsenbeek D1 8-0
Rapide D1 Bleiswijk D1 1-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Prinsenbeek D1 HDS D1 1-9
Hoeksche Waard D1 Spijkenisse D1 0-5
Voorne D1 Pelikaan D1 1-2
Scoop Delft D1 Pijnacker D1 0-1
Bleiswijk D1 Ommoord D1 0-3
Dopie D1 Rapide D1 1-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Prinsenbeek D1 Spijkenisse D1 0-6
Hoeksche Waard D1 Pelikaan D1 0-4
Voorne D1 Pijnacker D1 0-3
Bleiswijk D1 Dopie D1 1-3
Ommoord D1 HDS D1 1-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Pelikaan D1 Prinsenbeek D1 9-0
Dopie D1 Scoop Delft D1 4-1
Rapide D1 Voorne D1 2-3
Pijnacker D1 Hoeksche Waard D1 6-2
Spijkenisse D1 Ommoord D1 3-0
HDS D1 Bleiswijk D1 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Voorne D1 Dopie D1 1-4
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 1-6
Ommoord D1 Pelikaan D1 0-4
Prinsenbeek D1 Pijnacker D1 1-5
Bleiswijk D1 Scoop Delft D1 2-1
HDS D1 Spijkenisse D1 1-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Dopie D1 Hoeksche Waard D1 4-2
Scoop Delft D1 Voorne D1 3-1
Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 3-1
Pelikaan D1 HDS D1 3-1
Pijnacker D1 Ommoord D1 0-1
Rapide D1 Prinsenbeek D1 9-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Hoeksche Waard D1 Scoop Delft D1 5-3
Prinsenbeek D1 Dopie D1 0-5
Spijkenisse D1 Pelikaan D1 2-3
Ommoord D1 Rapide D1 1-0
Bleiswijk D1 Voorne D1 3-2
HDS D1 Pijnacker D1 0-1
VRIJDAG 12 APRIL 2019
Scoop Delft D1 Rapide D1 2-4
ZONDAG 14 APRIL 2019
Scoop Delft D1 Prinsenbeek D1 5-0
Voorne D1 Hoeksche Waard D1 5-2
Pijnacker D1 Spijkenisse D1 3-3
Rapide D1 HDS D1 4-2
Dopie D1 Ommoord D1 3-0
Pelikaan D1 Bleiswijk D1 7-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Spijkenisse D1 Rapide D1 4-0
HDS D1 Dopie D1 0-1
Ommoord D1 Scoop Delft D1 5-0
Prinsenbeek D1 Voorne D1 0-6
Bleiswijk D1 Hoeksche Waard D1 2-2
Pelikaan D1 Pijnacker D1 4-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Voorne D1 Ommoord D1 1-0
Scoop Delft D1 HDS D1 1-2
Hoeksche Waard D1 Prinsenbeek D1 12-0
Dopie D1 Spijkenisse D1 1-0
Rapide D1 Pelikaan D1 0-3
Pijnacker D1 Bleiswijk D1 6-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Bleiswijk D1 Prinsenbeek D1 5-0
Ommoord D1 Hoeksche Waard D1 5-1
Pijnacker D1 Rapide D1 2-3
HDS D1 Voorne D1 2-0
Spijkenisse D1 Scoop Delft D1 4-0
Pelikaan D1 Dopie D1 4-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Bleiswijk D1 Rapide D1 0-1
Scoop Delft D1 Pelikaan D1 1-5
Hoeksche Waard D1 HDS D1 1-6
Prinsenbeek D1 Ommoord D1 0-4
Dopie D1 Pijnacker D1 3-2
Voorne D1 Spijkenisse D1 1-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Pijnacker D1 Scoop Delft D1 6-1
Pelikaan D1 Voorne D1 5-1
Ommoord D1 Bleiswijk D1 1-0
HDS D1 Prinsenbeek D1 6-1
Spijkenisse D1 Hoeksche Waard D1 3-1
Rapide D1 Dopie D1 2-1