header foto header foto header foto header foto header foto header foto

Diensten

donderdag 6 oktober 2022 
20:00 - 23:45  Jeroen Cool Team(s): (TrimH) Barhoofd 
vrijdag 7 oktober 2022 
16:30 - 18:30  Elke van Male Barhoofd 
zaterdag 8 oktober 2022 
07:45 - 09:45  Roos Lamers Team(s): (MO10-1 (M8E1)) Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Mirthe Vriens Team(s): (MO16-5 (MB5)) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Meike van de Ven Team(s): (MO10-1 (M8E1)) Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 12:00  Désirée van der Tuin Barhoofd 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Rosalie Van Rijckevorsel van Kessel Team(s): (MO14-3 (MC3)) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Renate Franken Team(s): (MO12-1 (MD1)) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Isa van Gurp Team(s): (MO12-1 (MD1)) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Joby jayen Roberts Team(s): (JO16-1 (JB1)) Bardienst 
11:45 - 13:45  Yulan Vanderlinden Team(s): (MO16-2 (MB2)) Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Pleun Timmermans Team(s): (MO16-2 (MB2)) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Tess Huijser Team(s): (MO18-1 (MA1)) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Emma Netten Team(s): (MO18-1 (MA1)) Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 15:45  Fenne Aerts Team(s): (MO18-5 (MA5)) Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Floor Poppelaars Team(s): (MO18-5 (MA5)) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Thies Lendfers Team(s): (JO18-1 (JA1)) Bardienst 
15:00 - 19:00  Elke van Male Barhoofd 
16:00 - 18:00  Désirée van der Tuin Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Amber van den Dungen Team(s): (MO14-2 (MC2)) Bardienst 
16:00 - 20:00  Socheata Seng Barhoofd 
zondag 9 oktober 2022 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Max Klijs Team(s): (H3) Bardienst 
12:00 - 14:00  Max Klijs Team(s): (H3) Bardienst 
13:30 - 19:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
14:00 - 16:00  Sara Monster Team(s): (D2) Bardienst 
14:00 - 16:00  Sara Monster Team(s): (D2) Bardienst 
16:00 - 19:00  Pascal Fassaert Team(s): (H30-1) Bardienst 
16:00 - 19:00  Pascal Fassaert Team(s): (H30-1) Bardienst 
vrijdag 14 oktober 2022 
16:30 - 18:30  Désirée van der Tuin Barhoofd 
zaterdag 15 oktober 2022 
12:00 - 16:00  Ingrid Lamers - van Erk Team(s): (TrimD) Barhoofd 
16:00 - 20:00  Hans-Gerd Janssen Barhoofd 
vrijdag 21 oktober 2022 
16:30 - 18:30  Barhoofd