header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

Diensten

woensdag 29 mei 2024 
21:30 - 00:00  Jan-Lucas Wijninga Team(s): ( H1, H1 - Beker) Barhoofd 
donderdag 30 mei 2024 
21:30 - 00:00  Rene Verschoor Barhoofd 
vrijdag 31 mei 2024 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Famke van der Most Team(s): ( MO18-2) Bardienst 
16:00 - 18:00  Jacco van Herwaarden Barhoofd 
zaterdag 1 juni 2024 
07:30 - 11:30  Bram Stoute Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Bo Stam de Jonge Team(s): ( MO12-3) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sterre Sze Team(s): ( MO12-3) Bardienst 
09:30 - 11:30  Nouk Weber Team(s): ( MO12-3) Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Charlotte Luijendijk Team(s): ( MO18-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Noor van Huet Team(s): ( MO12-1) Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Rosalie Pals Team(s): ( MO14-1) Bardienst 
11:30 - 13:30  Lisanne Van Lith Team(s): ( MO14-1) Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Julie van Overveld Team(s): ( MO14-4) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kaat de Bie Team(s): ( MO9-1) Bardienst 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tim de Bie Team(s): ( JO10-1) Bardienst 
13:30 - 15:30  Juul Klep Team(s): ( JO14-1) Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Lieve Terpsma Team(s): ( MO14-3) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Madelief Koolhof Team(s): ( MO8-1) Bardienst 
15:00 - 18:00  Bardienst 
15:00 - 18:00  Hans-Gerd Janssen Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Barhoofd 
zondag 2 juni 2024 
09:30 - 13:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
12:00 - 15:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
15:00 - 17:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
15:00 - 17:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Barhoofd 
17:00 - 19:00  Sil Steur Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Joppe de With Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Barhoofd 
woensdag 5 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 6 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 7 juni 2024 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Ann-Lou Wouters Team(s): ( MO10-2) Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Myla Verbaarschott Team(s): ( MO8-2) Barhoofd 
zaterdag 8 juni 2024 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Janneke Beukema Team(s): ( D30-1) Bardienst 
08:00 - 10:00  Niek Beukema Team(s): ( TrimH) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Jesse van de Ven Team(s): ( JO14-1) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van David Roudai Team(s): ( JO14-1) Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Eline van der Meer Team(s): ( MO10-1) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Jill Maas Team(s): ( MO12-4) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Ciel Zschusschen Team(s): ( MO12-4) Bardienst 
13:00 - 15:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 9 juni 2024 
09:30 - 13:00  Hans-Gerd Janssen Barhoofd 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Barhoofd 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Barhoofd 
17:00 - 19:00  Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 
17:00 - 21:00  Barhoofd 
19:00 - 21:00  Bardienst 
19:00 - 21:00  Bardienst 
woensdag 12 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 13 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
zaterdag 15 juni 2024 
09:00 - 12:00  Barhoofd 
09:15 - 11:15  Bardienst 
09:15 - 11:15  Bardienst 
09:15 - 11:15  Bardienst 
11:15 - 13:15  Bardienst 
11:15 - 13:15  Bardienst 
11:15 - 13:15  Bardienst 
12:00 - 15:00  Barhoofd 
13:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Suus Kimenai Team(s): ( MO8-3) Bardienst 
13:15 - 15:00  Bardienst 
13:15 - 15:00  Bardienst 
zondag 16 juni 2024 
09:30 - 13:00  Barhoofd 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Barhoofd 
15:00 - 17:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
15:00 - 17:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
15:00 - 17:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Barhoofd 
17:00 - 19:00  Eric Gilijamse Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Thijmen Schoonheim Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Hans de Bresser Team(s): ( TrimH) Barhoofd 
woensdag 19 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 20 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
zaterdag 22 juni 2024 
19:00 - 21:00  Bardienst 
19:00 - 21:00  Bardienst 
19:00 - 21:00  Bardienst 
19:00 - 22:00  Barhoofd 
21:00 - 23:00  Bardienst 
21:00 - 23:00  Bardienst 
21:00 - 23:00  Bardienst 
22:00 - 01:00  Bardienst 
22:00 - 01:00  Bardienst 
22:00 - 01:00  Bardienst 
22:00 - 01:00  Barhoofd 
woensdag 26 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 27 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd