header foto header foto header foto header foto header foto header foto
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J6E1 Eelco Dielemans VeldA - C
17:30 - 18:30 J6E2 Lottie van Esch
Aimée Emmerik
VeldA - D
17:30 - 18:30 M6E1 Cyril Kloppers
Laura Luijendijk
VeldA - A
17:30 - 18:30 M6E2 Frédérique Jansen
Simone Post
VeldA - B
17:30 - 18:30 M8E1 Julot Wagemans
Puck van Oosterhout
VeldB - AB
17:30 - 18:30 M8E2 Gijs Vermeulen
Tibor Proost
VeldB - AB
17:30 - 18:30 M8E3 Alexander Geilings VeldC - AB
17:30 - 19:00 MC4 Julie Franken
Romée de Vree
VeldB - CD
18:30 - 20:00 MD3 Justin Den Engelsman VeldC - AB
18:30 - 20:00 MD4 Jasmijn Oosterling VeldC - CD
19:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep VeldB - CD
19:00 - 20:30 JB1 Stephan Rasenberg VeldB - AB
19:00 - 20:30 MB4 Sam Vermeeren VeldA - AB
19:00 - 20:30 MC3 Pro Hockey VeldA - CD
20:00 - 21:30 MB3 Pro Hockey VeldC - CD
20:30 - 22:00 HJ1 Verzorgt eigen Training VeldA - AB
20:30 - 22:00 JA1 Stephan Rasenberg VeldB - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC6 Cees de Fouw VeldA - CD
17:30 - 19:00 MD1 Amber van Son
Harry Nieuwkoop
VeldB - AB
17:30 - 19:00 MD2 Max van der Tuin
Mayke van der Weijden
VeldB - CD
19:00 - 20:30 MA1 Rob van Deursen
Maxim Gys
VeldA - AB
19:00 - 20:30 MB1 Thomas Herklots VeldA - CD
19:00 - 20:30 MB2 Lotte Brans VeldC - CD
19:00 - 20:30 MC1 Amber van Son
Michelle Pernot
VeldB - AB
19:00 - 20:30 MC2 Nienke Potters
Danique Damen
VeldC - AB
19:00 - 20:30 MC5 Patrick van Gils
Ron van Leijsen
VeldB - CD
20:30 - 22:00 D1 Femke Mustert
Harry Nieuwkoop
VeldB - CD
20:30 - 22:00 D4 Verzorgt eigen Training VeldA - CD
20:30 - 22:00 DJ1 Philip Koch VeldC - AB
20:30 - 22:00 H1 Eko de Mes VeldB - AB
20:30 - 22:00 H3 René Beijleveld VeldA - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 19:00 Keepers Trainingsgroep VeldB - C
17:30 - 18:30 J6E1 Eelco Dielemans VeldA - C
17:30 - 18:30 J6E2 Lottie van Esch
Aimée Emmerik
VeldA - D
17:30 - 18:30 J6E3 Bart Vos
Maarten Wijninga
VeldB - D
17:30 - 18:30 M6E1 Laura Luijendijk
Cyril Kloppers
VeldA - A
17:30 - 18:30 M6E2 Fenne Rigbers
Sarah Gerholt
VeldA - B
17:30 - 19:00 M8E1 Anouk Huisman
Steffi Voeten
VeldB - AB
17:30 - 19:00 M8E2 Gijs Vermeulen
Tibor Proost
VeldC - AB
17:30 - 19:00 MC4 Romée de Vree VeldC - CD
18:30 - 20:00 JD1 (SPEL) Justin Den Engelsman
Eelco Dielemans
VeldA - CD
19:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep VeldC - D
19:00 - 20:30 JA1 Stephan Rasenberg VeldA - AB
19:00 - 20:30 JB1 Femke Mustert VeldB - AB
19:00 - 20:30 MA3 Milou Bekkers VeldC - AB
19:00 - 20:30 MD MC fictief Bas Dirks VeldC - C
19:00 - 20:30 MD3 Bas Dirks VeldB - CD
20:00 - 21:30 D2 Verzorgt eigen Training VeldA - CD
20:30 - 22:00 D3 Verzorgt eigen Training VeldA - AB
20:30 - 22:00 D30A Verzorgt eigen Training VeldC - AB
20:30 - 22:00 H2 Verzorgt eigen Training VeldB - AB
20:30 - 22:00 HJ1 Verzorgt eigen Training VeldB - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC2 (SPEL) Pro Hockey VeldA - AB
17:30 - 19:00 JD2 (SPEL) Joep Theunissen VeldC - CD
17:30 - 19:00 M8E3 Jamie-lynne Janssen
Charlotte Luijendijk
VeldC - AB
17:30 - 19:00 MA4 Hockey Werkt VeldB - CD
17:30 - 19:00 MD2 Mayke van der Weijden
Max van der Tuin
VeldA - CD
17:30 - 19:00 MD4 Iris Oosterling
Bibi Franken
VeldB - AB
19:00 - 20:30 MA1 Rob van Deursen
Maxim Gys
VeldB - AB
19:00 - 20:30 MA2 Hockey Werkt VeldC - AB
19:00 - 20:30 MB1 Thomas Herklots VeldB - CD
19:00 - 20:30 MC1 Amber van Son
Michelle Pernot
VeldA - AB
19:00 - 20:30 MC2 Danique Damen
Nienke Potters
VeldA - CD
19:00 - 20:30 MC3 Pascal Vanderlinden VeldC - CD Om de week
19:00 - 20:30 MC6 Sjoerd Schrauwen VeldC - CD Om de week
20:30 - 22:00 D1 Harry Nieuwkoop
Femke Mustert
VeldA - CD
20:30 - 22:00 DJ1 Hockey Werkt VeldB - CD
20:30 - 22:00 H1 Eko de Mes VeldA - AB
20:30 - 22:00 H35A Verzorgt eigen Training VeldB - AB
20:30 - 22:00 TrimH Verzorgt eigen Training VeldC
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Trainingsgroep VeldA - C
17:30 - 18:30 Funkey-teams VeldA - D
17:30 - 18:30 MF1 Nova Verschoor
Mikki Pieete
VeldA - A
17:30 - 18:30 MF2 Bart Hogenboom VeldA - A
17:30 - 18:30 MF3 Maud Timmermans
Maud van Gils
VeldA - A
17:30 - 18:30 MF5 Aniek van den Heuvel
Lieve van den Eijnden
VeldA - B
17:30 - 18:30 Nieuwe instroom Justin Den Engelsman VeldB
19:00 - 20:00 Facultatieve training Trainingsgroep VeldA
19:00 - 20:30 JC1 (SPEL) Jeroen Tepas VeldB - CD
19:00 - 20:30 MB4 Frank Zwarts VeldC - AB
19:00 - 20:30 MC5 Fieke Terpsma VeldC - CD
19:00 - 20:30 MD1 Sophie Post VeldB - AB