header foto header foto header foto header foto header foto

D4

 

Ondersteuning

Sara Monster Aanvoerder
Angela Oomen Aanvoerder
Verzorgt eigen Training Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HSD D1 Breda D5 12:30
Prinsenbeek D3 Oudenbosch D1 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Walcheren D3 6 16 5 1 0
2 Breda D6 6 15 5 0 1
3 Zwart-Wit D6 6 13 4 1 1
4 Breda D5 5 12 4 0 1
5 Push D9 6 10 3 1 2
6 Push D10 6 9 3 0 3
7 Zundert D1 6 9 3 0 3
8 Prinsenbeek D4 6 8 2 2 2
9 Zwart-Wit D7 6 7 2 1 3
10 Prinsenbeek D3 5 0 0 0 5
11 Oudenbosch D1 5 0 0 0 5
12 HSD D1 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 okt B.H.V. Push D9 09:30 uit
31 okt BH&BC Breda D6 n.n.b thuis
7 nov Zundertse Hockeyclub D1 11:15 uit
14 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b uit
21 nov BH&BC Breda D5 n.n.b thuis
28 nov Oudenbosch D1 n.n.b uit
13 mrt HC Walcheren D3 n.n.b uit
20 mrt B.H.V. Push D10 n.n.b thuis
27 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D3 n.n.b uit
3 apr Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 n.n.b thuis
10 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D7 n.n.b uit
24 apr B.H.V. Push D9 n.n.b thuis
8 mei BH&BC Breda D6 n.n.b uit
15 mei Zundertse Hockeyclub D1 n.n.b thuis
22 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b thuis
29 mei BH&BC Breda D5 n.n.b uit
12 jun Oudenbosch D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Zwart-Wit D6 Oudenbosch D1 4-2
Breda D6 Push D10 2-1
Push D9 Prinsenbeek D3 1-0
Zwart-Wit D7 HSD D1 9-0
Breda D5 Zundert D1 4-0
Prinsenbeek D4 Walcheren D3 1-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Prinsenbeek D3 Breda D6 1-3
HSD D1 Push D9 0-4
Push D10 Prinsenbeek D4 2-1
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 2-2
Zundert D1 Zwart-Wit D7 2-1
DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2021
Oudenbosch D1 Breda D5 0-6
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Oudenbosch D1 Zundert D1 2-3
Push D9 Zwart-Wit D7 5-1
Breda D5 Walcheren D3 1-2
Zwart-Wit D6 Push D10 1-6
Prinsenbeek D4 Prinsenbeek D3 4-0
Breda D6 HSD D1 9-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Zwart-Wit D7 Breda D6 3-2
HSD D1 Prinsenbeek D4 2-6
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D6 0-5
Walcheren D3 Oudenbosch D1 9-0
Push D10 Breda D5 0-4
Zundert D1 Push D9 4-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Breda D6 Push D9 4-1
Breda D5 Prinsenbeek D3 5-1
Prinsenbeek D4 Zwart-Wit D7 2-2
Oudenbosch D1 Push D10 2-4
Walcheren D3 Zundert D1 4-0
Zwart-Wit D6 HSD D1 9-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Prinsenbeek D3 Oudenbosch D1 3-2
Zundert D1 Breda D6 0-3
Push D9 Prinsenbeek D4 4-4
Zwart-Wit D7 Zwart-Wit D6 0-4
Push D10 Walcheren D3 0-3