header foto header foto header foto header foto header foto header foto

H3

 

Ondersteuning

Joey de Laat Aanvoerder
Luuk Smits Aanvoerder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Tilburg H8 DES H3 0:00
Breda H9 Breda H6 0:00
Liberty H3 Walcheren H1 0:00
Gilze-Rijen H2-O Shot H4 0:00
Prinsenbeek H3 Zwart-Wit H5 0:00
Goirle H3 Were Di H7 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Walcheren H1 11 29 9 2 0
2 Zwart-Wit H5 10 28 9 1 0
3 DES H3 11 25 8 1 2
4 Shot H4 10 24 8 0 2
5 Breda H6 11 16 5 1 5
6 Tilburg H8 11 15 5 0 6
7 Were Di H7 11 13 4 1 6
8 Gilze-Rijen H2-O 11 12 3 3 5
9 Breda H9 11 11 3 2 6
10 Liberty H3 11 7 2 1 8
11 Goirle H3 11 4 1 1 9
12 Prinsenbeek H3 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H5 n.n.b thuis
12 mrt SHOT H4 n.n.b uit
19 mrt HC Gilze Rijen H2-O n.n.b uit
26 mrt BH&BC Breda H9 n.n.b thuis
2 apr M.H.C. Goirle H3 n.n.b uit
16 apr MHC Liberty H3 n.n.b thuis
23 apr HC Tilburg H8 n.n.b uit
14 mei MHC DES H3 n.n.b thuis
21 mei HC Walcheren H1 n.n.b uit
4 jun Were Di Tilburg H7 n.n.b thuis
11 jun BH&BC Breda H6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
DES H3 Tilburg H8 (3-2)final
Were Di H7 Goirle H3 (3-1)scheduled
Zwart-Wit H5 Prinsenbeek H3 (10-0)final
Shot H4 Gilze-Rijen H2-O (4-1)scheduled
Walcheren H1 Liberty H3 (3-0)scheduled
Breda H6 Breda H9 (4-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Goirle H3 Breda H6 (0-3)scheduled
Gilze-Rijen H2-O DES H3 (2-2)final
Prinsenbeek H3 Shot H4 (0-9)scheduled
Tilburg H8 Walcheren H1 (1-7)final
Liberty H3 Were Di H7 (2-3)final
Breda H9 Zwart-Wit H5 (0-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H5 Goirle H3 (2-1)scheduled
Shot H4 Breda H9 (7-0)scheduled
Prinsenbeek H3 Gilze-Rijen H2-O (0-4)scheduled
Walcheren H1 DES H3 (5-3)final
Were Di H7 Tilburg H8 (1-3)final
Breda H6 Liberty H3 (4-3)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Liberty H3 Zwart-Wit H5 (0-2)scheduled
DES H3 Were Di H7 (6-2)scheduled
Goirle H3 Shot H4 (0-5)scheduled
Gilze-Rijen H2-O Walcheren H1 (2-3)scheduled
Tilburg H8 Breda H6 (0-1)scheduled
Breda H9 Prinsenbeek H3 (1-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Breda H6 DES H3 (4-5)scheduled
Zwart-Wit H5 Tilburg H8 (4-2)scheduled
Breda H9 Gilze-Rijen H2-O (1-1)final
Were Di H7 Walcheren H1 (3-5)scheduled
Shot H4 Liberty H3 (5-0)final
Prinsenbeek H3 Goirle H3 (0-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Tilburg H8 Shot H4 (2-4)scheduled
Goirle H3 Breda H9 (1-1)scheduled
Liberty H3 Prinsenbeek H3 (3-0)scheduled
DES H3 Zwart-Wit H5 (1-7)final
Gilze-Rijen H2-O Were Di H7 (2-3)final
Walcheren H1 Breda H6 (6-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Goirle H3 Gilze-Rijen H2-O (0-1)final
Zwart-Wit H5 Walcheren H1 (0-0)final
Shot H4 DES H3 (3-4)final
Breda H6 Were Di H7 (3-3)scheduled
Prinsenbeek H3 Tilburg H8 (0-2)final
Breda H9 Liberty H3 (4-1)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Were Di H7 Zwart-Wit H5 (1-11)scheduled
DES H3 Prinsenbeek H3 (10-1)final
Tilburg H8 Breda H9 (3-1)scheduled
Gilze-Rijen H2-O Breda H6 (1-2)scheduled
Liberty H3 Goirle H3 (5-1)final
Walcheren H1 Shot H4 (8-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Shot H4 Were Di H7 (4-2)scheduled
Goirle H3 Tilburg H8 (0-3)final
Zwart-Wit H5 Breda H6 (6-2)scheduled
Breda H9 DES H3 (0-5)final
Prinsenbeek H3 Walcheren H1 (4-4)scheduled
Liberty H3 Gilze-Rijen H2-O (1-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Were Di H7 Prinsenbeek H3 (3-0)scheduled
Breda H6 Shot H4 (3-4)scheduled
Tilburg H8 Liberty H3 (7-1)final
DES H3 Goirle H3 (3-1)final
Zwart-Wit H5 Gilze-Rijen H2-O (5-0)scheduled
Walcheren H1 Breda H9 (4-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Breda H9 Were Di H7 (4-1)scheduled
Gilze-Rijen H2-O Tilburg H8 (3-1)final
Prinsenbeek H3 Breda H6 (3-1)scheduled
Goirle H3 Walcheren H1 (0-3)final
Liberty H3 DES H3 (0-8)final