header foto header foto header foto header foto header foto header foto

H1

 

Ondersteuning

Jacoba de Fouw Teammanager
Sonja Nederhoed Teammanager
Stephan Rasenberg Trainer/Coach

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Souburgh H1 Rapid H1 0:00
Ypenburg H1 Gouda H1 0:00
Spijkenisse H1 Tempo H1 0:00
Dopie H1 Capelle H1 0:00
Scoop Delft H1 Prinsenbeek H1 0:00
Feijenoord H1 Pelikaan H1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapid H1 11 26 8 2 1
2 Tempo H1 11 21 6 3 2
3 Ypenburg H1 11 21 6 3 2
4 Dopie H1 11 20 6 2 3
5 Scoop Delft H1 11 19 6 1 4
6 Spijkenisse H1 11 16 5 1 5
7 Prinsenbeek H1 11 13 4 1 6
8 Pelikaan H1 11 13 3 4 4
9 Gouda H1 11 13 3 4 4
10 Souburgh H1 11 12 4 0 7
11 Capelle H1 11 6 1 3 7
12 Feijenoord H1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Scoop Delft H1 n.n.b uit
19 mrt Dopie H1 n.n.b thuis
26 mrt HV Spijkenisse H1 n.n.b uit
2 apr HC Ypenburg H1 n.n.b thuis
16 apr Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H1 n.n.b uit
23 apr G.H.C. RAPID H1 n.n.b thuis
14 mei Goudse MHC H1 n.n.b uit
21 mei MHC Tempo H1 n.n.b thuis
4 jun HC Capelle H1 n.n.b uit
11 jun HC Feijenoord H1 n.n.b uit
18 jun R.M.H.C. de Pelikaan H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Rapid H1 Souburgh H1 (6-1)final
Capelle H1 Dopie H1 (2-2)scheduled
Tempo H1 Spijkenisse H1 (6-0)scheduled
Gouda H1 Ypenburg H1 (3-2)final
Prinsenbeek H1 Scoop Delft H1 (2-1)final
Pelikaan H1 Feijenoord H1 (3-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Souburgh H1 Gouda H1 (3-2)final
Ypenburg H1 Tempo H1 (3-3)final
Dopie H1 Prinsenbeek H1 (5-1)scheduled
Scoop Delft H1 Pelikaan H1 (2-3)scheduled
Feijenoord H1 Rapid H1 (0-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Pelikaan H1 Dopie H1 (3-3)scheduled
Capelle H1 Ypenburg H1 (1-2)final
Tempo H1 Souburgh H1 (8-2)scheduled
Gouda H1 Rapid H1 (0-0)final
Scoop Delft H1 Feijenoord H1 (6-4)scheduled
Prinsenbeek H1 Spijkenisse H1 (3-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Rapid H1 Tempo H1 (5-4)scheduled
Souburgh H1 Capelle H1 (2-6)final
Ypenburg H1 Prinsenbeek H1 (3-1)final
Spijkenisse H1 Pelikaan H1 (5-1)final
Dopie H1 Scoop Delft H1 (3-4)scheduled
Feijenoord H1 Gouda H1 (2-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Pelikaan H1 Ypenburg H1 (0-1)final
Capelle H1 Rapid H1 (1-2)final
Dopie H1 Feijenoord H1 (7-2)scheduled
Scoop Delft H1 Spijkenisse H1 (6-1)scheduled
Prinsenbeek H1 Souburgh H1 (0-3)final
Tempo H1 Gouda H1 (6-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Gouda H1 Capelle H1 (4-2)final
Souburgh H1 Pelikaan H1 (5-2)final
Ypenburg H1 Scoop Delft H1 (3-3)final
Spijkenisse H1 Dopie H1 (3-5)final
Feijenoord H1 Tempo H1 (0-1)final
Rapid H1 Prinsenbeek H1 (5-2)final
DINSDAG 18 OKTOBER 2022
Spijkenisse H1 Capelle H1 (4-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Prinsenbeek H1 Gouda H1 (4-3)final
Pelikaan H1 Rapid H1 (2-3)final
Capelle H1 Tempo H1 (3-3)final
Spijkenisse H1 Feijenoord H1 (4-0)final
Dopie H1 Ypenburg H1 (1-5)final
Scoop Delft H1 Souburgh H1 (4-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Tempo H1 Prinsenbeek H1 (4-2)scheduled
Gouda H1 Pelikaan H1 (1-1)final
Souburgh H1 Dopie H1 (2-5)scheduled
Ypenburg H1 Spijkenisse H1 (1-3)final
Feijenoord H1 Capelle H1 (3-2)scheduled
Rapid H1 Scoop Delft H1 (2-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Prinsenbeek H1 Capelle H1 (5-2)final
Pelikaan H1 Tempo H1 (3-3)scheduled
Ypenburg H1 Feijenoord H1 (2-0)final
Spijkenisse H1 Souburgh H1 (7-4)final
Dopie H1 Rapid H1 (3-1)scheduled
Scoop Delft H1 Gouda H1 (5-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Rapid H1 Spijkenisse H1 (2-1)final
Capelle H1 Pelikaan H1 (0-0)final
Tempo H1 Scoop Delft H1 (5-4)final
Gouda H1 Dopie H1 (3-2)scheduled
Prinsenbeek H1 Feijenoord H1 (1-1)final
Souburgh H1 Ypenburg H1 (3-4)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Pelikaan H1 Prinsenbeek H1 (4-2)final
Ypenburg H1 Rapid H1 (1-1)final
Spijkenisse H1 Gouda H1 (2-2)final
Dopie H1 Tempo H1 (2-1)scheduled
Scoop Delft H1 Capelle H1 (3-1)final
Feijenoord H1 Souburgh H1 (0-2)scheduled