header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

MO18-3

 

Ondersteuning

Berry Rombouts Coach
Paulien van Aert Trainer
Barbera Sjoer Teammanager
Frank Zwarts Trainer/Coach

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Walcheren MO18-2 Breda MO18-6 18:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goes MO18-2 11 21 7 0 4
2 Zundert MO18-1 11 20 6 2 3
3 Breda MO18-6 9 19 6 1 2
4 Warande MO18-3 10 18 5 3 2
5 Walcheren MO18-2 9 14 4 2 3
6 Prinsenbeek MO18-3 10 7 2 1 7
7 Pelikaan MO18-5 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr R.M.H.C. de Pelikaan MO18-5 14:00 thuis - Jumbo Hockey veld B
4 mei HC Walcheren MO18-2 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Zundert MO18-1 Prinsenbeek MO18-3 (1-0)final
Breda MO18-6 Walcheren MO18-2 (4-1)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Warande MO18-3 Pelikaan MO18-5 (14-1)final
Goes MO18-2 Zundert MO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Goes MO18-2 Prinsenbeek MO18-3 (6-2)final
Pelikaan MO18-5 Walcheren MO18-2 (0-5)final
Zundert MO18-1 Warande MO18-3 (4-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Warande MO18-3 Goes MO18-2 (5-1)final
Breda MO18-6 Pelikaan MO18-5 (5-4)final
DINSDAG 21 NOVEMBER 2023
Prinsenbeek MO18-3 Breda MO18-6 (1-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Warande MO18-3 Prinsenbeek MO18-3 (6-1)final
Zundert MO18-1 Breda MO18-6 (3-4)final
Goes MO18-2 Walcheren MO18-2 (3-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Pelikaan MO18-5 Goes MO18-2 (0-11)final
ZATERDAG 24 FEBRUARI 2024
Walcheren MO18-2 Zundert MO18-1 (1-2)scheduled
ZATERDAG 2 MAART 2024
Breda MO18-6 Goes MO18-2 (2-4)final
Pelikaan MO18-5 Prinsenbeek MO18-3 (0-6)final
Walcheren MO18-2 Warande MO18-3 (1-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Warande MO18-3 Breda MO18-6 (10-2)final
Prinsenbeek MO18-3 Walcheren MO18-2 (0-6)final
Zundert MO18-1 Pelikaan MO18-5 (7-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Prinsenbeek MO18-3 Zundert MO18-1 (1-2)final
Goes MO18-2 Pelikaan MO18-5 (7-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zundert MO18-1 Goes MO18-2 (4-2)final
Pelikaan MO18-5 Warande MO18-3 (2-2)final
Breda MO18-6 Prinsenbeek MO18-3 (2-1)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Walcheren MO18-2 Pelikaan MO18-5 (4-0)final
Prinsenbeek MO18-3 Goes MO18-2 (2-0)final
Warande MO18-3 Zundert MO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Pelikaan MO18-5 Breda MO18-6 (3-4)final
Zundert MO18-1 Walcheren MO18-2 (1-1)final
Goes MO18-2 Warande MO18-3 (5-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Walcheren MO18-2 Goes MO18-2 (1-0)final
Prinsenbeek MO18-3 Warande MO18-3 (1-5)final
Breda MO18-6 Zundert MO18-1 (5-4)final

Sponsoren