header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

H2

 

Ondersteuning

Thomas Herklots Aanvoerder
Teun de Jong Aanvoerder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur H4-O Push H3 10:30
Tilburg H5 Goirle H2 11:30
Zwart-Wit H4 Breda H5 11:30
Breda H3 Shot H3 13:00
Push H5 Warande H3 13:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda H3 17 44 14 2 1
2 Zwart-Wit H4 17 38 12 2 3
3 Tilburg H5 17 35 11 2 4
4 Etten-Leur H4-O 17 30 9 3 5
5 Breda H5 17 29 9 2 6
6 Warande H4 18 22 5 7 6
7 Push H5 17 20 6 2 9
8 Shot H3 17 20 5 5 7
9 Prinsenbeek H2-O 18 19 6 1 11
10 Goirle H2 17 16 4 4 9
11 Warande H3 17 12 3 3 11
12 Push H3 17 7 2 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei BH&BC Breda H5 14:45 uit
2 jun M.H.C. Goirle H2 n.n.b thuis
9 jun MHC De Warande H3 n.n.b uit
16 jun HC Tilburg H5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Breda H3 Tilburg H5 (5-1)scheduled
Warande H4 Push H5 (4-3)final
Prinsenbeek H2-O Zwart-Wit H4 (1-3)final
Shot H3 Breda H5 (1-3)final
Push H3 Goirle H2 (0-3)scheduled
Etten-Leur H4-O Warande H3 (4-0)scheduled
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Tilburg H5 Etten-Leur H4-O (3-0)final
Goirle H2 Shot H3 (1-4)final
Zwart-Wit H4 Breda H3 (4-4)final
Warande H3 Push H3 (3-1)final
Push H5 Prinsenbeek H2-O (7-0)final
WOENSDAG 13 SEPTEMBER 2023
Breda H5 Warande H4 (8-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Shot H3 Warande H3 (5-3)final
Etten-Leur H4-O Zwart-Wit H4 (0-1)final
Warande H4 Goirle H2 (3-3)final
Breda H3 Prinsenbeek H2-O (9-0)final
Breda H5 Push H5 (2-2)final
Push H3 Tilburg H5 (1-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Push H5 Breda H3 (2-5)scheduled
Warande H3 Warande H4 (2-2)final
Tilburg H5 Shot H3 (2-2)final
Zwart-Wit H4 Push H3 (4-2)final
Goirle H2 Breda H5 (4-1)final
Prinsenbeek H2-O Etten-Leur H4-O (2-3)final
DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2023
Etten-Leur H4-O Breda H3 (2-3)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Goirle H2 Push H5 (3-4)final
Shot H3 Zwart-Wit H4 (2-4)final
Push H3 Prinsenbeek H2-O (2-4)final
Warande H4 Tilburg H5 (1-7)scheduled
Breda H5 Warande H3 (5-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Warande H3 Goirle H2 (1-1)scheduled
Prinsenbeek H2-O Shot H3 (3-5)scheduled
Zwart-Wit H4 Warande H4 (8-3)final
Tilburg H5 Breda H5 (1-3)scheduled
Push H5 Etten-Leur H4-O (4-3)final
Breda H3 Push H3 (3-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Push H3 Etten-Leur H4-O (2-5)final
Shot H3 Breda H3 (1-2)final
Goirle H2 Tilburg H5 (0-2)scheduled
Warande H4 Prinsenbeek H2-O (5-6)final
Breda H5 Zwart-Wit H4 (3-1)scheduled
Warande H3 Push H5 (0-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Breda H3 Warande H4 (3-1)scheduled
Prinsenbeek H2-O Breda H5 (5-4)scheduled
Etten-Leur H4-O Shot H3 (1-1)scheduled
Push H5 Push H3 (3-2)final
Tilburg H5 Warande H3 (7-0)scheduled
Zwart-Wit H4 Goirle H2 (6-2)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Goirle H2 Prinsenbeek H2-O (9-1)final
Warande H3 Zwart-Wit H4 (1-7)final
Tilburg H5 Push H5 (2-0)scheduled
Warande H4 Etten-Leur H4-O (2-2)final
Breda H5 Breda H3 (1-3)scheduled
Shot H3 Push H3 (2-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Zwart-Wit H4 Tilburg H5 (1-3)final
Etten-Leur H4-O Breda H5 (4-0)final
Prinsenbeek H2-O Warande H3 (1-1)final
Push H3 Warande H4 (3-3)scheduled
Breda H3 Goirle H2 (5-1)scheduled
Shot H3 Push H5 (2-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Warande H3 Breda H3 (1-4)scheduled
Push H5 Zwart-Wit H4 (2-3)final
Goirle H2 Etten-Leur H4-O (0-2)final
Breda H5 Push H3 (4-3)final
Warande H4 Shot H3 (3-3)scheduled
Tilburg H5 Prinsenbeek H2-O (5-0)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Goirle H2 Push H3 (1-3)scheduled
Warande H3 Etten-Leur H4-O (0-7)final
Push H5 Warande H4 (3-3)final
Breda H5 Shot H3 (2-2)scheduled
Zwart-Wit H4 Prinsenbeek H2-O (6-1)final
Tilburg H5 Breda H3 (4-4)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Etten-Leur H4-O Tilburg H5 (3-2)scheduled
Breda H3 Zwart-Wit H4 (3-4)final
Warande H4 Breda H5 (3-2)scheduled
Prinsenbeek H2-O Push H5 (3-2)final
Push H3 Warande H3 (4-2)final
Shot H3 Goirle H2 (3-3)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Prinsenbeek H2-O Breda H3 (2-5)final
Goirle H2 Warande H4 (2-2)final
Push H5 Breda H5 (1-2)scheduled
Zwart-Wit H4 Etten-Leur H4-O (0-0)final
Tilburg H5 Push H3 (4-1)scheduled
Warande H3 Shot H3 (4-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Breda H3 Push H5 (3-1)final
Shot H3 Tilburg H5 (2-1)scheduled
Warande H4 Warande H3 (4-1)scheduled
Breda H5 Goirle H2 (6-3)final
Push H3 Zwart-Wit H4 (1-6)final
Etten-Leur H4-O Prinsenbeek H2-O (1-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Warande H3 Breda H5 (0-1)final
Breda H3 Etten-Leur H4-O (5-0)final
Prinsenbeek H2-O Push H3 (3-0)final
Zwart-Wit H4 Shot H3 (5-2)final
Push H5 Goirle H2 (1-4)final
Tilburg H5 Warande H4 (8-4)scheduled
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Prinsenbeek H2-O Warande H4 (1-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Push H3 Breda H3 (0-3)final
Warande H4 Zwart-Wit H4 (4-3)final
Goirle H2 Warande H3 (0-1)final
Etten-Leur H4-O Push H5 (2-0)final
Breda H5 Tilburg H5 (0-1)scheduled
Shot H3 Prinsenbeek H2-O (2-3)final

Sponsoren