header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

Diensten

woensdag 21 februari 2024 
21:30 - 00:00  Jan-Lucas Wijninga Team(s): ( H1, H1 - Beker, H1 zaal) Barhoofd 
donderdag 22 februari 2024 
21:30 - 00:00  Rene Verschoor Barhoofd 
vrijdag 23 februari 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
20:00 - 23:00  Hans de Bresser Team(s): ( TrimH) Barhoofd 
zondag 25 februari 2024 
10:30 - 14:00  Barhoofd 
14:00 - 17:30  Désirée van der Tuin Barhoofd 
woensdag 28 februari 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 29 februari 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 1 maart 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
18:30 - 21:30  Barhoofd 
zaterdag 2 maart 2024 
07:30 - 11:30  Désirée van der Tuin Barhoofd 
08:00 - 10:00  Peter van der Tuin Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Koen Godefrooij Team(s): ( JO12-1, JO12-1 zaal) Bardienst 
10:00 - 12:00  Peter van der Tuin Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 3 maart 2024 
09:30 - 13:00  Hans-Gerd Janssen Barhoofd 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Femke Mustert Bardienst 
15:00 - 17:00  Femke Mustert Bardienst 
15:30 - 18:30  Barhoofd 
17:00 - 19:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
17:00 - 19:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
maandag 4 maart 2024 
19:00 - 22:30  Barhoofd 
woensdag 6 maart 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 7 maart 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 8 maart 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 9 maart 2024 
07:30 - 11:30  Ingrid Lamers - van Erk Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Bo Stam de Jonge Team(s): ( MO12-3) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Michelle Haslinghuis Team(s): ( MO16-2, MO16-2 zaal) Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Fabienne Lauret Team(s): ( MO12-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Hans-Gerd Janssen Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Tirza Kuijten Team(s): ( MO16-5) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Liv van Bavel Team(s): ( MO16-5) Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:30  Vicky de Jager Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 10 maart 2024 
09:30 - 13:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
12:00 - 15:30  Mimi van der Linden Barhoofd 
13:00 - 15:00  Joey de Laat Team(s): ( H3, H3 zaal) Bardienst 
13:00 - 15:00  Joey de Laat Team(s): ( H3, H3 zaal) Bardienst 
15:00 - 17:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2, H2 zaal) Bardienst 
15:00 - 17:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2, H2 zaal) Bardienst 
15:30 - 18:30  Barhoofd 
17:00 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1, DO25-1 zaal) Bardienst 
17:00 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1, DO25-1 zaal) Bardienst 
woensdag 13 maart 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 14 maart 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 15 maart 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 16 maart 2024 
07:30 - 11:30  Bram Stoute Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Hannah Boetzkes Team(s): ( MO9-1) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Floor Geukes Team(s): ( MO10-2) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lara van der Zande Team(s): ( MO10-1) Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 17 maart 2024 
09:30 - 13:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
13:00 - 15:00  Tanja Vleugels Team(s): ( D30-1) Bardienst 
13:00 - 15:00  Tanja Vleugels Team(s): ( D30-1) Bardienst 
15:00 - 17:00  Femke Mustert Bardienst 
15:00 - 17:00  Femke Mustert Bardienst 
15:30 - 18:30  Barhoofd 
17:00 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1, DO25-1 zaal) Bardienst 
17:00 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1, DO25-1 zaal) Bardienst 
woensdag 20 maart 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 21 maart 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 22 maart 2024 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Robin Withagen Team(s): ( MO9-4) Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 23 maart 2024 
07:30 - 11:30  Ingrid Lamers - van Erk Barhoofd 
08:00 - 10:00  Monique de Bekker Bardienst 
08:00 - 10:00  Karlijne Vroegrijk-luning Team(s): ( D30-1) Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Socheata Seng Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Vivian Besuijen Team(s): ( MO14-12 zaal, MO14-2) Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 24 maart 2024 
09:30 - 13:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
12:00 - 15:30  Mimi van der Linden Barhoofd 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:30 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 19:00  Jasper Vos Team(s): ( H1, H1 - Beker, H1 zaal) Bardienst 
16:00 - 19:00  Jan-Lucas Wijninga Team(s): ( H1, H1 - Beker, H1 zaal) Bardienst 
woensdag 27 maart 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 28 maart 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 29 maart 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 30 maart 2024 
07:30 - 11:30  Désirée van der Tuin Barhoofd 
08:00 - 10:00  Peter van der Tuin Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Peter van der Tuin Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 14:00  Bardienst 
10:00 - 14:00  Bardienst 
10:00 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Socheata Seng Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
woensdag 3 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 4 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 5 april 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 6 april 2024 
07:30 - 11:30  Bram Stoute Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Ingrid Lamers - van Erk Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 17:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 7 april 2024 
09:30 - 13:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
13:00 - 15:00  Tanja Vleugels Team(s): ( D30-1) Bardienst 
13:00 - 15:00  Tanja Vleugels Team(s): ( D30-1) Bardienst 
15:00 - 17:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2, H2 zaal) Bardienst 
15:00 - 17:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2, H2 zaal) Bardienst 
15:30 - 18:30  Barhoofd 
17:00 - 18:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1, DO25-1 zaal) Bardienst 
17:00 - 18:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1, DO25-1 zaal) Bardienst 
maandag 8 april 2024 
19:00 - 22:30  Bart Herklots Barhoofd 
woensdag 10 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 11 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 12 april 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 13 april 2024 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 17:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 14 april 2024 
09:30 - 13:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
13:00 - 15:00  Joey de Laat Team(s): ( H3, H3 zaal) Bardienst 
13:00 - 15:00  Joey de Laat Team(s): ( H3, H3 zaal) Bardienst 
15:00 - 17:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
15:30 - 18:30  Barhoofd 
17:00 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1, DO25-1 zaal) Bardienst 
17:00 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1, DO25-1 zaal) Bardienst 
woensdag 17 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 18 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 19 april 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 20 april 2024 
07:30 - 10:30  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 21 april 2024 
09:30 - 13:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
12:00 - 15:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
13:00 - 15:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
13:00 - 15:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
17:00 - 19:00  Lhyndo Coers Team(s): ( H1, H1 - Beker, H1 zaal) Bardienst 
17:00 - 19:00  Sil Steur Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
woensdag 24 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 25 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 26 april 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd