woensdag 20 maart 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
donderdag 21 maart 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
vrijdag 22 maart 2024 |
16:00 - 18:00 |
Ouders/verzorgers van Robin Withagen
Team(s): ( MO9-4)
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
zaterdag 23 maart 2024 |
07:30 - 11:30 |
Ingrid Lamers - van Erk
|
Barhoofd |
08:00 - 10:00 |
|
Bardienst |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Niene van Aert
Team(s): ( MO14-2)
|
Bardienst |
08:00 - 09:30 |
Monique de Bekker
|
Wedstrijdtafel |
09:30 - 11:30 |
Cees de Fouw
Team(s): ( H1, H1 - Beker)
|
Wedstrijdtafel |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van June van Beusekom
Team(s): ( MO12-4)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Iesje van de Ven
Team(s): ( MO14-4)
|
Bardienst |
11:30 - 15:00 |
Socheata Seng
|
Barhoofd |
11:30 - 13:30 |
Richard Holl
|
Wedstrijdtafel |
12:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Vivian Besuijen
Team(s): ( MO14-2)
|
Bardienst |
12:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Jesse van Loon
Team(s): ( JO16-1)
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Frédérique Jansen
Team(s): ( MO16-1)
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Simone Post
Team(s): ( MO16-1)
|
Bardienst |
15:00 - 18:30 |
Hans-Gerd Janssen
|
Barhoofd |
16:00 - 18:00 |
Ouders/verzorgers van Bo van de Graaf
Team(s): ( MO14-1)
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
Ouders/verzorgers van Lisa Kortsmit
Team(s): ( MO14-1)
|
Bardienst |
zondag 24 maart 2024 |
09:30 - 13:00 |
Mimi van der Linden
|
Barhoofd |
12:00 - 15:30 |
Mimi van der Linden
|
Barhoofd |
13:00 - 15:00 |
Sara Monster
Team(s): ( D2)
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Sara Monster
Team(s): ( D2)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Roos Timmermans
Team(s): ( DO25-2)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Roos Timmermans
Team(s): ( DO25-2)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Roos Timmermans
Team(s): ( DO25-2)
|
Barhoofd |
17:00 - 19:00 |
Jesper van Ham
Team(s): ( H1, H1 - Beker)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
Jan-Lucas Wijninga
Team(s): ( H1, H1 - Beker)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
|
Barhoofd |
woensdag 27 maart 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
donderdag 28 maart 2024 |
21:30 - 00:00 |
Rene Verschoor
|
Barhoofd |
vrijdag 29 maart 2024 |
16:00 - 18:00 |
Ouders/verzorgers van Lizz van Vliet
Team(s): ( MO14-4)
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
zaterdag 30 maart 2024 |
07:30 - 11:30 |
Désirée van der Tuin
|
Barhoofd |
08:00 - 10:00 |
Peter van der Tuin
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Peter van der Tuin
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Laura Luijendijk
Team(s): ( MO18-2)
|
Bardienst |
11:30 - 15:00 |
Socheata Seng
|
Barhoofd |
woensdag 3 april 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
donderdag 4 april 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
vrijdag 5 april 2024 |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
zaterdag 6 april 2024 |
07:30 - 11:30 |
|
Barhoofd |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Ann-Lou Wouters
Team(s): ( MO10-2)
|
Bardienst |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Madelief Heeren
Team(s): ( MO14-3)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Isa van de Ven
Team(s): ( MO14-1)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Tess Donkelaar
Team(s): ( MO12-2)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Sarah Danen
Team(s): ( MO12-3)
|
Bardienst |
11:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Jent van der Donk
Team(s): ( JO10-1)
|
Bardienst |
11:00 - 14:00 |
Judith Cool
Team(s): ( D30-1)
|
Bardienst |
11:00 - 14:00 |
|
Bardienst |
11:30 - 15:00 |
Ingrid Lamers - van Erk
|
Barhoofd |
14:00 - 16:00 |
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
|
Bardienst |
15:00 - 17:30 |
|
Barhoofd |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
zondag 7 april 2024 |
09:30 - 13:00 |
Hans-Gerd Janssen
|
Barhoofd |
13:00 - 15:00 |
Tanja Vleugels
Team(s): ( D30-1)
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Tanja Vleugels
Team(s): ( D30-1)
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Tanja Vleugels
Team(s): ( D30-1)
|
Barhoofd |
15:00 - 17:00 |
Thomas Herklots
Team(s): ( H2)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Thomas Herklots
Team(s): ( H2)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Thomas Herklots
Team(s): ( H2)
|
Barhoofd |
17:00 - 19:00 |
Floor Anzenhofer
Team(s): ( DO25-1)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
Floor Anzenhofer
Team(s): ( DO25-1)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
|
Barhoofd |
maandag 8 april 2024 |
19:00 - 22:30 |
Bart Herklots
|
Barhoofd |
woensdag 10 april 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
donderdag 11 april 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
vrijdag 12 april 2024 |
16:00 - 18:00 |
Ouders/verzorgers van Eva van der Zee
Team(s): ( MO8-3)
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
zaterdag 13 april 2024 |
07:30 - 11:30 |
Bram Stoute
|
Barhoofd |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Charlotte Kranenborg
Team(s): ( MO9-3)
|
Bardienst |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Bo Stam de Jonge
Team(s): ( MO12-3)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Mila Beks
Team(s): ( MO12-3)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Fem van Helden
Team(s): ( MO9-4)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Isa van den Broek
Team(s): ( MO12-3)
|
Bardienst |
11:30 - 15:00 |
|
Barhoofd |
12:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Hannah Marijnissen
Team(s): ( MO12-1)
|
Bardienst |
12:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Levi Akse
Team(s): ( JO10-1)
|
Bardienst |
12:00 - 14:00 |
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Tirza Kuijten
Team(s): ( MO16-5)
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Liv van Bavel
Team(s): ( MO16-5)
|
Bardienst |
15:00 - 17:30 |
|
Barhoofd |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
zondag 14 april 2024 |
09:30 - 13:00 |
|
Barhoofd |
13:00 - 15:00 |
Joey de Laat
Team(s): ( H3)
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Joey de Laat
Team(s): ( H3)
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Joey de Laat
Team(s): ( H3)
|
Barhoofd |
15:00 - 17:00 |
Sara Monster
Team(s): ( D2)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Sara Monster
Team(s): ( D2)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Sara Monster
Team(s): ( D2)
|
Barhoofd |
17:00 - 19:00 |
Floor Anzenhofer
Team(s): ( DO25-1)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
Floor Anzenhofer
Team(s): ( DO25-1)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
|
Barhoofd |
woensdag 17 april 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
donderdag 18 april 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
vrijdag 19 april 2024 |
16:00 - 18:00 |
Ouders/verzorgers van Lisa van Laren
Team(s): ( MO8-3)
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
zaterdag 20 april 2024 |
07:30 - 10:30 |
|
Barhoofd |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Nienke van de Winkel
Team(s): ( MO16-2)
|
Bardienst |
08:00 - 10:00 |
Janneke Beukema
Team(s): ( D30-1)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Anouk Huisman
Team(s): ( MO18-2)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Anouk Huisman
Team(s): ( MO18-2)
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
Rob Hennekam
|
Bardienst |
11:30 - 15:00 |
|
Barhoofd |
12:00 - 14:00 |
|
Bardienst |
12:00 - 14:00 |
|
Bardienst |
12:00 - 14:00 |
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
|
Bardienst |
15:00 - 18:30 |
|
Barhoofd |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
zondag 21 april 2024 |
09:30 - 13:00 |
Mimi van der Linden
|
Barhoofd |
12:00 - 15:00 |
Mimi van der Linden
|
Barhoofd |
13:00 - 15:00 |
Pascal Fassaert
Team(s): ( H45-1)
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Pascal Fassaert
Team(s): ( H45-1)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Roos Timmermans
Team(s): ( DO25-2)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Roos Timmermans
Team(s): ( DO25-2)
|
Bardienst |
15:00 - 18:30 |
Toon van Beek
Team(s): ( TrimH)
|
Barhoofd |
17:00 - 19:00 |
Lhyndo Coers
Team(s): ( H1, H1 - Beker)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
Sil Steur
Team(s): ( H1, H1 - Beker)
|
Bardienst |
woensdag 24 april 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
donderdag 25 april 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
vrijdag 26 april 2024 |
16:00 - 18:00 |
Ouders/verzorgers van Steffi Voeten
Team(s): ( MO18-2)
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
woensdag 1 mei 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
donderdag 2 mei 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
vrijdag 3 mei 2024 |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
woensdag 8 mei 2024 |
17:00 - 21:00 |
Désirée van der Tuin
|
Barhoofd |
18:30 - 20:30 |
Peter van der Tuin
|
Bardienst |
18:30 - 20:30 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
20:30 - 22:30 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
20:30 - 22:30 |
Jacoba de Fouw
|
Bardienst |
20:30 - 22:30 |
Rik Vermeulen
Team(s): ( H2)
|
Bardienst |
21:00 - 00:30 |
Ingrid Lamers - van Erk
|
Barhoofd |
21:30 - 00:00 |
Elke van Male
|
Barhoofd |
22:30 - 00:30 |
|
Bardienst |
22:30 - 00:30 |
|
Bardienst |
donderdag 9 mei 2024 |
08:00 - 11:30 |
Hans-Gerd Janssen
|
Barhoofd |
09:00 - 11:00 |
Thomas Herklots
Team(s): ( H2)
|
Bardienst |
09:00 - 11:00 |
Vivian Hermans
Team(s): ( D2)
|
Bardienst |
11:00 - 13:00 |
Thomas Herklots
Team(s): ( H2)
|
Bardienst |
11:00 - 13:00 |
Vivian Hermans
Team(s): ( D2)
|
Bardienst |
11:30 - 15:00 |
Vicky de Jager
|
Barhoofd |
13:00 - 15:00 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Rik Vermeulen
Team(s): ( H2)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Cees de Fouw
Team(s): ( H1, H1 - Beker)
|
Bardienst |
15:00 - 18:30 |
Jacoba de Fouw
|
Barhoofd |
17:00 - 19:00 |
Cees de Fouw
Team(s): ( H1, H1 - Beker)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
|
Bardienst |
18:30 - 22:00 |
Peter van der Tuin
|
Barhoofd |
18:30 - 22:00 |
Désirée van der Tuin
|
Barhoofd |
19:00 - 21:00 |
Jacoba de Fouw
|
Bardienst |
19:00 - 21:00 |
Cees de Fouw
Team(s): ( H1, H1 - Beker)
|
Bardienst |
21:00 - 23:00 |
|
Bardienst |
21:00 - 23:00 |
|
Bardienst |
21:30 - 00:00 |
Rene Verschoor
|
Barhoofd |
22:00 - 01:30 |
|
Barhoofd |
23:00 - 01:30 |
|
Bardienst |
23:00 - 01:30 |
|
Bardienst |
vrijdag 10 mei 2024 |
08:00 - 11:30 |
|
Barhoofd |
09:00 - 11:00 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
09:00 - 11:00 |
|
Bardienst |
11:00 - 13:00 |
Thomas Herklots
Team(s): ( H2)
|
Bardienst |
11:00 - 13:00 |
Vivian Hermans
Team(s): ( D2)
|
Bardienst |
11:30 - 15:00 |
Hans-Gerd Janssen
|
Barhoofd |
13:00 - 15:00 |
Paula Bruijnzeels
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Rik Vermeulen
Team(s): ( H2)
|
Bardienst |
15:00 - 18:30 |
|
Barhoofd |
15:00 - 18:30 |
|
Barhoofd |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
17:00 - 19:00 |
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
|
Bardienst |
18:30 - 22:00 |
|
Barhoofd |
18:30 - 22:00 |
|
Barhoofd |
19:00 - 21:00 |
|
Bardienst |
19:00 - 21:00 |
|
Bardienst |
19:00 - 21:00 |
|
Bardienst |
21:00 - 23:00 |
|
Bardienst |
21:00 - 23:00 |
|
Bardienst |
22:00 - 00:30 |
|
Barhoofd |
23:00 - 00:30 |
|
Bardienst |
23:00 - 00:30 |
|
Bardienst |
zaterdag 11 mei 2024 |
08:00 - 11:30 |
Mimi van der Linden
|
Barhoofd |
09:00 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Meike van de Ven
Team(s): ( MO12-2)
|
Bardienst |
09:00 - 11:00 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
11:00 - 13:30 |
Paula Bruijnzeels
|
Bardienst |
11:00 - 13:30 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
11:00 - 13:30 |
Rik Vermeulen
Team(s): ( H2)
|
Bardienst |
11:30 - 15:00 |
Mimi van der Linden
|
Barhoofd |
13:30 - 15:30 |
Amber van Son
Team(s): ( D1, D1 - Beker)
|
Bardienst |
13:30 - 15:30 |
|
Bardienst |
13:30 - 15:30 |
|
Bardienst |
15:00 - 18:30 |
Jacoba de Fouw
|
Barhoofd |
15:30 - 18:00 |
|
Bardienst |
15:30 - 18:00 |
|
Bardienst |
15:30 - 18:00 |
|
Bardienst |
woensdag 15 mei 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
donderdag 16 mei 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
vrijdag 17 mei 2024 |
16:00 - 18:00 |
Ouders/verzorgers van Liza Philippa
Team(s): ( MO8-3)
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
woensdag 22 mei 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
donderdag 23 mei 2024 |
21:30 - 00:00 |
|
Barhoofd |
vrijdag 24 mei 2024 |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Barhoofd |
zaterdag 25 mei 2024 |
07:30 - 11:30 |
|
Barhoofd |
08:00 - 10:00 |
|
Bardienst |
08:00 - 10:00 |
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
|
Bardienst |
10:00 - 12:00 |
|
Bardienst |
11:30 - 15:00 |
|
Barhoofd |
12:00 - 14:00 |
|
Bardienst |
12:00 - 14:00 |
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
|
Bardienst |
15:00 - 18:30 |
|
Barhoofd |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
|
Bardienst |
zondag 26 mei 2024 |
09:30 - 13:00 |
|
Barhoofd |
13:00 - 15:00 |
Tanja Vleugels
Team(s): ( D30-1)
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Tanja Vleugels
Team(s): ( D30-1)
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Tanja Vleugels
Team(s): ( D30-1)
|
Barhoofd |
15:00 - 17:00 |
Femke Mustert
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Femke Mustert
|
Bardienst |
15:00 - 17:00 |
Femke Mustert
|
Barhoofd |
17:00 - 19:00 |
Joey de Laat
Team(s): ( H3)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
Joey de Laat
Team(s): ( H3)
|
Bardienst |
17:00 - 19:00 |
|
Barhoofd |