header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

Diensten

zondag 14 april 2024 
09:30 - 13:00  Peter van der Tuin Barhoofd 
13:00 - 15:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
13:00 - 15:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
13:00 - 15:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Barhoofd 
15:00 - 17:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Barhoofd 
17:00 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1) Bardienst 
17:00 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): ( DO25-1) Bardienst 
17:00 - 19:00  Barhoofd 
woensdag 17 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 18 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 19 april 2024 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lisa van Laren Team(s): ( MO8-3) Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 20 april 2024 
07:30 - 10:30  Bella Verschoor Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Nienke van de Winkel Team(s): ( MO16-2) Bardienst 
08:00 - 10:00  Janneke Beukema Team(s): ( D30-1) Bardienst 
10:00 - 12:00  Anouk Huisman Team(s): ( MO18-2) Bardienst 
10:00 - 12:00  Anouk Huisman Team(s): ( MO18-2) Bardienst 
10:00 - 12:00  Rob Hennekam Bardienst 
11:30 - 15:00  Jacoba de Fouw Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Mirte Frenaij Team(s): ( MO18-1) Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Mirte Frenaij Team(s): ( MO18-1) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Meike Veenhof Team(s): ( MO18-3) Bardienst 
15:00 - 18:30  Hans de Bresser Team(s): ( TrimH) Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 21 april 2024 
09:30 - 13:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
12:00 - 15:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
13:00 - 15:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
13:00 - 15:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:00 - 18:30  Toon van Beek Team(s): ( TrimH) Barhoofd 
17:00 - 19:00  Lhyndo Coers Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Sil Steur Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
woensdag 24 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 25 april 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 26 april 2024 
16:00 - 18:00  Steffi Voeten Team(s): ( MO18-2) Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
woensdag 1 mei 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 2 mei 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 3 mei 2024 
16:00 - 18:00  John Bax Team(s): ( TrimH) Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
woensdag 8 mei 2024 
17:00 - 21:00  Désirée van der Tuin Barhoofd 
18:30 - 20:30  Peter van der Tuin Bardienst 
18:30 - 20:30  Amber van Son Team(s): ( D1, D1 - Beker) Bardienst 
20:30 - 22:30  Amber van Son Team(s): ( D1, D1 - Beker) Bardienst 
20:30 - 22:30  Jacoba de Fouw Bardienst 
20:30 - 22:30  Rik Vermeulen Team(s): ( H2) Bardienst 
21:00 - 00:30  Ingrid Lamers - van Erk Barhoofd 
21:30 - 00:00  Elke van Male Barhoofd 
22:30 - 00:30  Hans Van Den Boogert Bardienst 
22:30 - 00:30  Bardienst 
donderdag 9 mei 2024 
08:00 - 11:30  Hans-Gerd Janssen Barhoofd 
09:00 - 11:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
09:00 - 11:00  Vivian Hermans Team(s): ( D2) Bardienst 
11:00 - 13:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
11:00 - 13:00  Vivian Hermans Team(s): ( D2) Bardienst 
11:30 - 15:00  Vicky de Jager Barhoofd 
13:00 - 15:00  Amber van Son Team(s): ( D1, D1 - Beker) Bardienst 
13:00 - 15:00  Rik Vermeulen Team(s): ( H2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Stijn de Vries Team(s): ( H2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Amber van Son Team(s): ( D1, D1 - Beker) Bardienst 
15:00 - 17:00  Cees de Fouw Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
15:00 - 18:30  Jacoba de Fouw Barhoofd 
17:00 - 19:00  Cees de Fouw Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 
18:30 - 22:00  Peter van der Tuin Barhoofd 
18:30 - 22:00  Désirée van der Tuin Barhoofd 
19:00 - 21:00  Jacoba de Fouw Bardienst 
19:00 - 21:00  Cees de Fouw Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
21:00 - 23:00  Bardienst 
21:00 - 23:00  Bardienst 
21:30 - 00:00  Rene Verschoor Barhoofd 
22:00 - 01:30  Barhoofd 
23:00 - 01:30  Bardienst 
23:00 - 01:30  Bardienst 
vrijdag 10 mei 2024 
08:00 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 11:00  Amber van Son Team(s): ( D1, D1 - Beker) Bardienst 
09:00 - 11:00  Stijn de Vries Team(s): ( H2) Bardienst 
11:00 - 13:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
11:00 - 13:00  Vivian Hermans Team(s): ( D2) Bardienst 
11:30 - 15:00  Hans-Gerd Janssen Barhoofd 
13:00 - 15:00  Paula Bruijnzeels Bardienst 
13:00 - 15:00  Amber van Son Team(s): ( D1, D1 - Beker) Bardienst 
15:00 - 17:00  Amber van Son Team(s): ( D1, D1 - Beker) Bardienst 
15:00 - 17:00  Rik Vermeulen Team(s): ( H2) Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
15:00 - 18:30  Mimi van der Linden Barhoofd 
16:00 - 18:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
17:00 - 19:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
17:00 - 19:00  Amber van Son Team(s): ( D1, D1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 
18:30 - 22:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
18:30 - 22:00  Hans Van Den Boogert Barhoofd 
19:00 - 21:00  Bardienst 
19:00 - 21:00  Bardienst 
19:00 - 21:00  Bardienst 
21:00 - 23:00  Bardienst 
21:00 - 23:00  Bardienst 
22:00 - 00:30  Barhoofd 
23:00 - 00:30  Bardienst 
23:00 - 00:30  Bardienst 
zaterdag 11 mei 2024 
08:00 - 11:30  Mimi van der Linden Barhoofd 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Meike van de Ven Team(s): ( MO12-2) Bardienst 
09:00 - 11:00  Bardienst 
11:00 - 13:30  Paula Bruijnzeels Bardienst 
11:00 - 13:30  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
11:00 - 13:30  Rik Vermeulen Team(s): ( H2) Bardienst 
11:30 - 15:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
13:30 - 15:30  Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
15:00 - 18:30  Jacoba de Fouw Barhoofd 
15:30 - 18:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
woensdag 15 mei 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 16 mei 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 17 mei 2024 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Liza Philippa Team(s): ( MO8-3) Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
maandag 20 mei 2024 
09:00 - 12:00  Barhoofd 
09:30 - 11:30  Bardienst 
09:30 - 11:30  Bardienst 
11:30 - 13:30  Bardienst 
11:30 - 13:30  Bardienst 
12:00 - 15:00  Barhoofd 
13:30 - 15:30  Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
15:00 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 
woensdag 22 mei 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 23 mei 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 24 mei 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 25 mei 2024 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Lucas Rotteveel Team(s): ( JO12-1) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Manu van den Dungen Team(s): ( MO16-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Iris Kerkhof Team(s): ( MO16-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Freek Graaf Team(s): ( TrimH) Bardienst 
11:30 - 15:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 26 mei 2024 
09:30 - 13:00  Jacoba de Fouw Barhoofd 
13:00 - 15:00  Tanja Vleugels Team(s): ( D30-1) Bardienst 
13:00 - 15:00  Tanja Vleugels Team(s): ( D30-1) Bardienst 
13:00 - 15:00  Tanja Vleugels Team(s): ( D30-1) Barhoofd 
15:00 - 17:00  Femke Mustert Bardienst 
15:00 - 17:00  Femke Mustert Bardienst 
15:00 - 17:00  Femke Mustert Barhoofd 
17:00 - 19:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
17:00 - 19:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
17:00 - 19:00  Barhoofd 
woensdag 29 mei 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 30 mei 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 31 mei 2024 
00:00 - 00:00  Bardienst 
00:00 - 00:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Nore Geilings Team(s): ( MO8-2) Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 21:00  Barhoofd 
20:00 - 22:00  Bardienst 
20:00 - 22:00  Bardienst 
21:00 - 23:00  Barhoofd 
22:00 - 23:00  Bardienst 
22:00 - 23:00  Bardienst 
zaterdag 1 juni 2024 
07:30 - 11:30  Bram Stoute Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Bo Stam de Jonge Team(s): ( MO12-3) Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Charlotte Luijendijk Team(s): ( MO18-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Noor van Huet Team(s): ( MO12-1) Bardienst 
11:30 - 15:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:00  Bardienst 
15:00 - 18:00  Bardienst 
15:00 - 18:00  Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Barhoofd 
zondag 2 juni 2024 
09:30 - 13:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
12:00 - 15:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
15:00 - 17:00  Pascal Fassaert Team(s): ( H45-1) Bardienst 
15:00 - 17:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Barhoofd 
17:00 - 19:00  Sil Steur Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Joppe de With Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Hans de Bresser Team(s): ( TrimH) Barhoofd 
woensdag 5 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 6 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 7 juni 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 8 juni 2024 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Janneke Beukema Team(s): ( D30-1) Bardienst 
08:00 - 10:00  Niek Beukema Team(s): ( TrimH) Bardienst 
10:00 - 12:00  Stijn de Vries Team(s): ( H2) Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Stijn de Vries Team(s): ( H2) Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 9 juni 2024 
09:30 - 13:00  Barhoofd 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Sara Monster Team(s): ( D2) Barhoofd 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Roos Timmermans Team(s): ( DO25-2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Barhoofd 
woensdag 12 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 13 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 14 juni 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd 
zondag 16 juni 2024 
09:30 - 13:00  Barhoofd 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Bardienst 
13:00 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): ( H2) Barhoofd 
15:00 - 17:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
15:00 - 17:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Bardienst 
15:00 - 17:00  Joey de Laat Team(s): ( H3) Barhoofd 
17:00 - 19:00  Eric Gilijamse Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Thijmen Schoonheim Team(s): ( H1, H1 - Beker) Bardienst 
17:00 - 19:00  Barhoofd 
woensdag 19 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 20 juni 2024 
21:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 21 juni 2024 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Barhoofd