header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 18-5-2020 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1 SPEL VeldA
17:15 - 18:45 M8E3 Anouk Carton
Patrick van Gils
VeldC - CD
17:30 - 19:00 J8E1 Jan Bart van Lanschot
Jens van den Bliek
Tymo Stevens
VeldB - AB
17:30 - 19:00 JD2 Sam Wijers VeldB - CD
17:30 - 19:00 M8E2 Max Klijs
Guido Den Boef
VeldC - AB
18:45 - 20:15 JA2 Margot van den Hil
Stephan Rasenberg
VeldA
19:15 - 20:45 JC1 Suze Brouwers
Vivian Denis
VeldB
19:15 - 20:45 MD5 Patrick van Gils
Ron van Leijsen
VeldC - CD
19:30 - 21:00 MD3 Jan Bart van Lanschot VeldC - AB
20:30 - 22:00 JA1 Stephan Rasenberg VeldA
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MB6 Hockey Werkt VeldB
17:00 - 18:30 MD2 Sam Wijers VeldA - AB
17:15 - 18:45 MD1 Michelle Pernot
Sophie Post
VeldA - CD
17:30 - 19:00 MD4 Diederik Lemmens
Lars Dirksen
VeldC - CD
17:30 - 19:00 MD6 Manon Kruik
Puck Mulders
VeldC - AB
18:45 - 20:15 MB4 Hockey Werkt VeldB
19:00 - 20:30 MC1 Amber van Son VeldA
19:15 - 20:45 MA1 Jesper de Ruiter
Rik van 't Leengoed
VeldC
20:30 - 22:00 DJ1 VeldB
20:45 - 22:15 D1 VeldA
21:00 - 22:30 D4 VeldC
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 J6E1 Gert Van Bragt VeldC - CD
17:00 - 18:30 J8E1 Jens van den Bliek
Tymo Stevens
VeldC - AB
17:15 - 18:45 M8E1 Helga Spelt
Niek Beukema
Carlijn Beukema
VeldB - AB
17:15 - 18:45 M8E2 Annabel Audenaerd VeldB - CD
17:30 - 19:00 M6E2 Bibi Franken
Iris Oosterling
VeldA - AB
17:30 - 19:00 M6E3 Joost Moelands
Freeke Raaijmakers
VeldA - CD
18:45 - 20:15 MB3 Sam Wijers VeldC
19:00 - 20:30 MB5 Milou Bekkers VeldB
19:15 - 20:45 JB1 Femke Mustert
Levi Tranadi
VeldA
20:30 - 22:00 MA3 Danjel Vuckovic
Maxim Gys
VeldC
20:45 - 22:15 Dames A VeldB
21:00 - 22:30 H2 VeldA
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 M6E1 Etienne Simon
Fenne Rigbers
Jeroen Rigbers
VeldB - CD
17:00 - 18:30 Mixed F3 Roos Timmermans
Yip Simons
Alexander Geilings
VeldB - AB
17:15 - 18:45 MC3 Cees de Fouw
Joep Theunissen
VeldA
17:30 - 19:00 MC2 Amber Zegers
Lotte Brans
VeldC
18:45 - 20:15 MC4 Hockey Werkt VeldB
19:00 - 20:30 MB1 Thomas Herklots VeldA
19:15 - 20:45 MB2 Stijn de Vries
Sophie Quaijtaal
VeldC
20:30 - 22:00 MA4 Hockey Werkt VeldB
20:45 - 22:15 H1 VeldA
21:00 - 22:30 TrimH VeldC
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 M8E1 Eva Nuyten
Fieke Terpsma
VeldC - CD
17:00 - 18:30 MD2 Sam Wijers VeldB - AB
17:00 - 18:30 MD5 Djoelle Voeten
Lotte Kuijpers
VeldB - CD
17:15 - 18:45 M8E3 Chris Koene
Jasmijn Oosterling
VeldC - AB
18:00 - 19:30 MD3 Thomas Post VeldA - CD
18:15 - 19:45 MD4 Julie Franken
Romée de Vree
VeldA - AB
18:45 - 20:15 MD1 Michelle Pernot
Sophie Post
VeldB
19:00 - 20:30 MD6 Meerle Haafs
Sanne Kruik
VeldC
20:00 - 21:30 JB2 Sam Wijers VeldA
20:30 - 22:00 HV A VeldB
20:45 - 22:15 HJ1 VeldC
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:45 - 11:15 JC1 Suze Brouwers
Vivian Denis
VeldA
10:00 - 11:30 MC1 Amber van Son
Carla Huijser
VeldB
10:15 - 11:45 MC2 Amber Zegers
Lotte Brans
VeldC
11:45 - 13:15 MB2 Sophie Quaijtaal
Stijn de Vries
Daan van den Hil
VeldA
12:00 - 13:30 MB1 Thomas Herklots VeldB
12:15 - 13:45 JB1 Femke Mustert
Levi Tranadi
Eveline Post
VeldC
13:45 - 15:15 MA1 Jesper de Ruiter
Martin Barendregt
Rik van 't Leengoed
VeldA
14:00 - 15:30 JA1 Stephan Rasenberg VeldB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Benjamins 1 Eelco Dielemans
Frédérique Jansen
Pleun Gons
VeldA - AB
09:30 - 10:30 Funkey-teams Eelco Dielemans
Liselotte Dielemans
VeldA - CD
09:45 - 10:45 MF1 Ellen Beekers
Merel Aerts
Miranda Van Der Leest
Steven Van Der Leest
VeldB - AB
09:45 - 10:45 MF2 Carmen Verschuur
Nieke Verschure
Sandra Van Huet
Sofie Klijs
Wesley Van Huet
VeldB - CD
09:45 - 10:45 MF4 VeldC
11:15 - 12:45 H3 VeldB
12:00 - 13:30 D3 VeldA